Reklama
reklama

Děti ze šlapanického sídliště Brněnská Pole budou v mateřské školce sbírat papír

Předvánoční sběr papíru vyhlásili v Mateřské škole Zahrádka ve Šlapanicích. Uskuteční se v týdnu od 12. do 17. prosince 2013. Děti mohou donést do školy noviny, časopisy, katalogy, lepenku i ostatní papír. Celý finanční výnos z akce bude využit výhradně pro děti mateřské školy.

Mateřská škola Zahrádka otevřela dvě oddělení s kapacitou 50 dětí 1. dubna 2012. Škola se nachází v areálu obytného souboru Brněnská pole. Při výstavbě školky město úzce spolupracovalo s developerem sídliště Brněnská Pole. Díky tomu mají v Mateřské škole Zahrádka rodiče děti ze sídliště Brněnská Pole jistotu umístění a přijetí dítěte do školky až do vyčerpání dohodnuté kapacity.

Projekt bytových domů Brněnská pole ve Šlapanicích u Brna byl vytvářen s citem pro vybudování velmi solidního standardu bydlení, jak z pohledu konstrukčního řešení, tak i celého architektonického pojetí. Obytný soubor působí jako ucelený sídlištní celek se všemi základními funkcemi nezbytnými nejen pro kvalitní bydlení, ale i volný čas.

Součástí projektu Brněnská pole je i kvalitní občanská vybavenost – dokončila se výstavba dětského hřiště a již zmíněné Mateřské školy Zahrádka s celkovou kapacitou 50 dětí. Plánuje se zde vybudování restaurace s kavárnou a cukrárnou a sportoviště. Jde o velice zdařilé architektonické řešení, developer tu ukazuje budoucnost moderního bydlení.

Šlapanice jsou obcí s rozšířenou působností, jejíž správní obvod tvoří více jak 40 okolních obcí. Pro svoji výhodnou strategickou polohu jsou velice žádanou lokalitou v oblasti podnikání a bydlení. Výhodou bydlení ve Šlapanicích je klidná lokalita s dobrou dopravní obslužností v rámci MHD, blízkost do polí s ideálním výběhem pro psy nebo napojení na cyklostezky a méně frekventované komunikace zejména směrem do regionu Slavkovského bojiště a Moravského krasu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře