Reklama
reklama

Děti ze šlapanického sídliště Brněnská Pole budou v mateřské školce sbírat papír

Předvánoční sběr papíru vyhlásili v Mateřské škole Zahrádka ve Šlapanicích. Uskuteční se v týdnu od 12. do 17. prosince 2013. Děti mohou donést do školy noviny, časopisy, katalogy, lepenku i ostatní papír. Celý finanční výnos z akce bude využit výhradně pro děti mateřské školy.

Mateřská škola Zahrádka otevřela dvě oddělení s kapacitou 50 dětí 1. dubna 2012. Škola se nachází v areálu obytného souboru Brněnská pole. Při výstavbě školky město úzce spolupracovalo s developerem sídliště Brněnská Pole. Díky tomu mají v Mateřské škole Zahrádka rodiče děti ze sídliště Brněnská Pole jistotu umístění a přijetí dítěte do školky až do vyčerpání dohodnuté kapacity.

Projekt bytových domů Brněnská pole ve Šlapanicích u Brna byl vytvářen s citem pro vybudování velmi solidního standardu bydlení, jak z pohledu konstrukčního řešení, tak i celého architektonického pojetí. Obytný soubor působí jako ucelený sídlištní celek se všemi základními funkcemi nezbytnými nejen pro kvalitní bydlení, ale i volný čas.

Součástí projektu Brněnská pole je i kvalitní občanská vybavenost – dokončila se výstavba dětského hřiště a již zmíněné Mateřské školy Zahrádka s celkovou kapacitou 50 dětí. Plánuje se zde vybudování restaurace s kavárnou a cukrárnou a sportoviště. Jde o velice zdařilé architektonické řešení, developer tu ukazuje budoucnost moderního bydlení.

Šlapanice jsou obcí s rozšířenou působností, jejíž správní obvod tvoří více jak 40 okolních obcí. Pro svoji výhodnou strategickou polohu jsou velice žádanou lokalitou v oblasti podnikání a bydlení. Výhodou bydlení ve Šlapanicích je klidná lokalita s dobrou dopravní obslužností v rámci MHD, blízkost do polí s ideálním výběhem pro psy nebo napojení na cyklostezky a méně frekventované komunikace zejména směrem do regionu Slavkovského bojiště a Moravského krasu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news
Devadesátiletou seniorku oblečenou pouze do pyžama zahlídla kolemjdoucí žena v Černých Polích. Chtěla jí pomoct, ale zmatená důchodkyně nedokázala říct, co potřebuje.
20.02.2018 - 07:04
Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní i další veletrhy z příbuzných oborů -...
19.02.2018 - 18:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Bary, restaurace i diskotéky. Takové brněnské podniky měli v hledáčku policisté v noci z pátku na sobotu. Kontrolovali, zda tam neodchází k prodeji alkoholu mladistvým. To, co odhalili v jednom...
19.02.2018 - 13:34
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Marnými sliby se chtěl trestu vyhnout muž, který se v sobotu brzy ráno pokoušel vloupat do sklepa v Židenicích. Upozornil na sebe kvůli dřevěné tyči s kterou popocházel a tím na sebe upoutal...
19.02.2018 - 07:45
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Komentáře