Reklama
reklama

Čtyři lidé se zranili u Holubic. Řidička nedala v křižovatce přednost

V úterý odpoledne došlo u Holubic na křižovatce se silnicí vedoucí z Vyškova na Brno k dopravní nehodě, při které se zranili čtyři lidé. Všechny rozvezli záchranáři do nemocnic. Příčinu nehody policisté vyšetřují.

„Podle dosavadních zjištění nedala pětatřicetiletá řidička Seatu Cordoba při výjezdu z vedlejší silnice od Holubic přednost fiatu, který jel po komunikaci číslo 430 směrem na Vyškov,“ popsala nehodu mluvčí policie Alice Musilová.

Šoférka seatu i její dvaašedesátiletý spolujezdec utrpěli při srážce lehká zranění. Ve fiatu byla zaklíněná pětadvacetiletá spolujedoucí, kterou transportoval vrtulník s předběžně lehkým zraněním do nemocnice. „Všichni utrpěli spíše lehčí až středně těžká poranění charakteru pohmožděnin a povrchových zranění,“ uvedla ke zranění účastníků nehody mluvčí záchranářů Barbora Zuchová.

Dechové zkoušky u obou řidičů vyvrátily požití alkoholu před jízdou. Křižovatka byla po dobu šetření dopravní nehody neprůjezdná. Okolnosti a příčiny nehody zůstávají v šetření vyškovských dopravních policistů.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře