Reklama
reklama

Vyhrožoval sousedovi paličkou na maso

Psychicky narušeného muže, který vyhrožoval svému sousedovi paličkou na maso, museli policisté odvézt do psychiatrické léčebny.

Hodonín - Celá událost se seběhla v neděli v podvečer v Dubňanech na Hodonínsku, kdy tento muž vyhrožoval svému sousedovi. Přinesenou dřevěnou paličkou na maso rozbil na sousedově domě okno.

Poté, co soused vyhlédl z okna,vyhrožoval mu zabitím. Také dodal, že pokud policie vstoupí na jeho pozemek, zabije je i sebe. Na místo dorazili přivolaní policisté k prošetření události.

Podezřelý muž neskýtal záruky, že ve svém jednání nebude pokračovat, a na výzvy policistů k opuštění domu nereagoval. Vzhledem k předchozím výhrůžkám hrozilo, že by je mohl naplnit a zranit sebe nebo jiné.

Z toho důvodu se policisté na základě svého oprávnění rozhodli vstoupit do jeho obydlí a odvrátit tuto hrozbu. Po vstupu do jeho domu jej policisté nalezli sedícího na posteli, kdy v ruce svíral dřevěnou paličku na maso a odmítal jakkoliv komunikovat.

Policisté jej na místě zajistili a na základě lékařského vyšetření přivolaným lékařem byl následně dopraven do psychiatrické léčebny. Policisté jeho počínání kvalifikovali jako přestupek a případem se dále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře