Reklama
reklama

Vyhrožoval sousedovi paličkou na maso

Psychicky narušeného muže, který vyhrožoval svému sousedovi paličkou na maso, museli policisté odvézt do psychiatrické léčebny.

Hodonín - Celá událost se seběhla v neděli v podvečer v Dubňanech na Hodonínsku, kdy tento muž vyhrožoval svému sousedovi. Přinesenou dřevěnou paličkou na maso rozbil na sousedově domě okno.

Poté, co soused vyhlédl z okna,vyhrožoval mu zabitím. Také dodal, že pokud policie vstoupí na jeho pozemek, zabije je i sebe. Na místo dorazili přivolaní policisté k prošetření události.

Podezřelý muž neskýtal záruky, že ve svém jednání nebude pokračovat, a na výzvy policistů k opuštění domu nereagoval. Vzhledem k předchozím výhrůžkám hrozilo, že by je mohl naplnit a zranit sebe nebo jiné.

Z toho důvodu se policisté na základě svého oprávnění rozhodli vstoupit do jeho obydlí a odvrátit tuto hrozbu. Po vstupu do jeho domu jej policisté nalezli sedícího na posteli, kdy v ruce svíral dřevěnou paličku na maso a odmítal jakkoliv komunikovat.

Policisté jej na místě zajistili a na základě lékařského vyšetření přivolaným lékařem byl následně dopraven do psychiatrické léčebny. Policisté jeho počínání kvalifikovali jako přestupek a případem se dále zabývají.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře