Reklama
reklama

Vyhrocený konflikt u hlavního nádraží musely zklidnit až hlídky městské a státní policie

Hloučku vzájemně se napadajících osob si v pátek pozdě večer všimli strážníci při kontrole prostoru před hlavním nádražím. Vyostřenou situaci na místě se podařilo uklidnit až s přispěním dalších hlídek městské a státní policie. 

Poté vyšlo najevo, že celý incident prý začal už v ulici Bašty, kde údajně třiadvacetiletý muž půjčil mobilní telefon o dva roky mladší ženě. Ta ho však údajně místo vrácení zahodila. V reakci na to jí prý podkopl nohy, což údajně vedlo jednadvacetiletého muže, že ho fyzicky napadl. Do potyčky se podle svědků následně zapojili i další tři přítomní. Lékařské ošetření všichni odmítli. Strážníci důležitá fakta zadokumentovali a po konzultaci s republikovými kolegy případ postoupili ke správnímu orgánu. Šestice osob ve věku od 20 do 32 let se tam bude zodpovídat z přestupku proti občanskému soužití. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře