Reklama
reklama

Vlaky ve směru na Olomouc a Ostravu nahradí na týden autobusy. Bude se zde opravovat trať

Cestující, kteří chtějí využít vlakového spojení mezi Brnem a Olomoucí či Ostravou, čekají od zítřka na cestě komplikace. Na této trati bude kvůli stavebním pracím výluka, která potrvá týden, až do 18. října. Náhradní dopravu zajistí expresní i zastávkové autobusové spojení.

Rychlíky do Ostravy a Bohumína nahradí expresní autobusy, které budou vyrážet z brněnského hlavního nádraží ve stejný čas jako původní rychlíky. Odvezou cestující do Hulína, kde přestoupí na vlakové spojení.

Ve stejném směru pojedou i zastávkové náhradní autobusy. Ty ale budou vyjíždět z Brna o čtvrt hodiny dříve než vlaky a zastavovat budou ve Vyškově a Kojetíně.

Náhradní autobusy zamíří z Brna i ve směru na Olomouc a Šumperk, jejich zastávky jsou plánovány ve Vyškově a Ivanovicích na Hané, od Nezamyslic pak budou cestující pokračovat opět vlakem. Náhradní doprava vyjede z Brna v původní časy dle jízdního řádu.

S jakým zdržením musí lidé na své cestě počítat, zatím není uvedeno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Komentáře