Reklama
reklama

Vlaky ve směru na Olomouc a Ostravu nahradí na týden autobusy. Bude se zde opravovat trať

Cestující, kteří chtějí využít vlakového spojení mezi Brnem a Olomoucí či Ostravou, čekají od zítřka na cestě komplikace. Na této trati bude kvůli stavebním pracím výluka, která potrvá týden, až do 18. října. Náhradní dopravu zajistí expresní i zastávkové autobusové spojení.

Rychlíky do Ostravy a Bohumína nahradí expresní autobusy, které budou vyrážet z brněnského hlavního nádraží ve stejný čas jako původní rychlíky. Odvezou cestující do Hulína, kde přestoupí na vlakové spojení.

Ve stejném směru pojedou i zastávkové náhradní autobusy. Ty ale budou vyjíždět z Brna o čtvrt hodiny dříve než vlaky a zastavovat budou ve Vyškově a Kojetíně.

Náhradní autobusy zamíří z Brna i ve směru na Olomouc a Šumperk, jejich zastávky jsou plánovány ve Vyškově a Ivanovicích na Hané, od Nezamyslic pak budou cestující pokračovat opět vlakem. Náhradní doprava vyjede z Brna v původní časy dle jízdního řádu.

S jakým zdržením musí lidé na své cestě počítat, zatím není uvedeno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře