Reklama
reklama

Víkend plný dopravních nehod, u Břeclavi zemřel mladý řidič

Jihomoravští hasiči vyjížděli od pátku do neděle k jednadvaceti dopravním nehodám. Nejvážnější byla nehoda, která se stal v sobotu po půlnoci v břeclavské části Charvátská Nová Ves. Zemřel při ní jedenadvacetiletý mladík.

Jednadvacetiletý řidič osobníhoauta Ford Focus jedoucí z Břeclavi směrem na Lednici z doposud nezjištěných příčin přejel do protisměru a vyjel mimo komunikaci. Čelně narazil do vzrostlého kaštanu a náraz byl natolik silný, že mladý řidič na místě zemřel. Pomoci mu nedokázala ani osádka rychlé záchranné služby. K nehodě vyjeli také hasiči, kteří usmrceného muže vyprostili z vozidla.

Nejvíce nehod, u kterých byla potřeba pomoc hasičů, se stalo v okrese Brno venkov (7), následně pak na Blanensku (5), Hodonínsku (4) a Znojemsku (3). V okresech Brno město a Břeclav vyjížděli hasiči shodně k jedné dopravní nehodě. Na Vyškovsku hasiči u tohoto typu udalostí nezasahovali vůbec. "Hasiči poskytli dvanácti osobám, z celkem dvaceti sedmi zraněných, první pomoc. Jeden muž zemřel," potvrdil u mluvčí hasičů David Jirouš.

Policisté se událostí v Břeclavi i nadále zabývají. "K celé tragedii lze pouze doplnit, že o smutné zprávě vyrozuměli rodinné příslušníky policisté spolu s policejní psycholožkou," uvedla mluvčí policie Kamila Haraštová.

 
 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře