Reklama
reklama

VIDEO: Čerpadlář chytal zloděje jako v akčním filmu, pověsil se mu na okénko

Bez zaplacení asi 60 litrů benzínu chtěl od pumpy v Modřicích odjet řidič Mazdy. Do cesty se mu ale postavil odvážný čerpadlář, jako pravý akční hrdina se chytil okénka auta, ovšem nakonec skončil na asfaltu v kotrmelcích. Řidiči – zloději se podařilo od pumpy ujet. Policisté po něm pátrají.  

Už při příjezdu stříbrného osobního automobilu Mazda tušil devětadvacetiletý muž pracující jako obsluha čerpací stanice v Modřicích, že není něco v pořádku. Řidič auta maskovaný slunečními brýlemi a kšiltovkou totiž natankoval více než šedesát litrů benzínu a pak nasedl do auta a bez zaplacení chtěl odjet.

Odvážný čerpadlář se mu tedy postavil do cesty. Řidič na to ale nereagoval a ujížděl dále. Čerpadlář se nevzdal a zachytil se za otevřené okno předních dveří. Snažil se tak zloděje i s autem zastavit. Ten ale neváhal sešlápnout plyn na podlahu a vysokou rychlostí začal z benzínky odjíždět. Čerpadlář se nakonec musel pustit a skončil na asfaltu v kotrmelcích.

„Policisté vyšetřující případ zjistili, že osobní automobil Mazda pravděpodobně typ 6 měl připevněny registrační značky odcizené ve stejný den z jiného osobního automobilu,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek a přidal popis auta a pachatele. Auto nemělo na všech kolech poklice. Asi pětadvacetiletý pachatel byl střední štíhlé postavy, oholený, s černým obočím.

Pokud se jej podaří dopadnout, musí počítat vedle stíhání za krádež i s trestem za ublížení na zdraví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře