Reklama
reklama

VIDEO: Čerpadlář chytal zloděje jako v akčním filmu, pověsil se mu na okénko

Bez zaplacení asi 60 litrů benzínu chtěl od pumpy v Modřicích odjet řidič Mazdy. Do cesty se mu ale postavil odvážný čerpadlář, jako pravý akční hrdina se chytil okénka auta, ovšem nakonec skončil na asfaltu v kotrmelcích. Řidiči – zloději se podařilo od pumpy ujet. Policisté po něm pátrají.  

Už při příjezdu stříbrného osobního automobilu Mazda tušil devětadvacetiletý muž pracující jako obsluha čerpací stanice v Modřicích, že není něco v pořádku. Řidič auta maskovaný slunečními brýlemi a kšiltovkou totiž natankoval více než šedesát litrů benzínu a pak nasedl do auta a bez zaplacení chtěl odjet.

Odvážný čerpadlář se mu tedy postavil do cesty. Řidič na to ale nereagoval a ujížděl dále. Čerpadlář se nevzdal a zachytil se za otevřené okno předních dveří. Snažil se tak zloděje i s autem zastavit. Ten ale neváhal sešlápnout plyn na podlahu a vysokou rychlostí začal z benzínky odjíždět. Čerpadlář se nakonec musel pustit a skončil na asfaltu v kotrmelcích.

„Policisté vyšetřující případ zjistili, že osobní automobil Mazda pravděpodobně typ 6 měl připevněny registrační značky odcizené ve stejný den z jiného osobního automobilu,“ uvedl mluvčí policie Bohumil Malášek a přidal popis auta a pachatele. Auto nemělo na všech kolech poklice. Asi pětadvacetiletý pachatel byl střední štíhlé postavy, oholený, s černým obočím.

Pokud se jej podaří dopadnout, musí počítat vedle stíhání za krádež i s trestem za ublížení na zdraví.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře