Reklama
reklama

Večerní požár střechy domu v Brně-střed si vyžádal zásah tří jednotek hasičů

Krátce po sedmé hodině večerní zasahovali včera hasiči u požáru střechy domu v ulici Barvičova. Akce se zúčastnily tři profesionální jednotky. Během požáru nebyl nikdo zraněn. Médiím to uvedl Petr Příkaský z krajského ředitelství jihomoravských hasičů.

Do boje proti plamenům, které zachvátily celou střechu, hasiči postupně nasadili tři vodní proudy a čtvrtým proudem hasili střechu z automobilového žebříku. Požár se podařilo dostat pod kontrolu během půl hodiny.

Jednotky postupně rozebíraly střešní konstrukci a dohašovaly drobná ohniska vysokotlakým vodním proudem. Výše škody byla předběžně vyčíslena na půl miliónu korun. Příčina vzniku požáru je předmětem dalšího vyšetřování. Po celou dobu zásahu byla ulice neprůjezdná. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře