Reklama
reklama

V obchodním centru Olympia můžete vidět řadu unikátních policejních vozidel.

Na brněnské obchodní centrum Olympia dýchla o víkendu policejní historie.  V jeho prostorách byla otevřena výstava Svět policie – policejní dopravní vozidla v historii a současnosti. 

Přehlídku unikátních automobilů, motocyklů a dalších vozidel v sobotu v pravé poledne slavnostně otevřel za přítomnosti ředitele Kanceláře policejního prezidenta plk. Miloše Bednaříka ředitel Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje plk. Leoš Tržil. Oba si pak prohlédli na několika místech obchodního centra vystavené historické exponáty. Venkovní prostory pak nabídly návštěvníkům centra přehlídku současné policejní techniky. V průběhu tří týdnů představí výstava v doprovodném programu řadu dynamických ukázek práce policistů. Ať už to budou atraktivní ukázky služební hipologie či kynologie. Stejně tak se budou zajímavým programem prezentovat policisté Speciální pořádkové jednotky. Řadu informací návštěvníci venkovního doprovodného programu získají i od pracovníků BESIP. Ti nabízí vedle otočného trenažéru simulujícího dopravní nehodu i řadu informačních materiálů a nemalé množství reflexních prvků.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře