Reklama
reklama

V obchodním centru Olympia můžete vidět řadu unikátních policejních vozidel.

Na brněnské obchodní centrum Olympia dýchla o víkendu policejní historie.  V jeho prostorách byla otevřena výstava Svět policie – policejní dopravní vozidla v historii a současnosti. 

Přehlídku unikátních automobilů, motocyklů a dalších vozidel v sobotu v pravé poledne slavnostně otevřel za přítomnosti ředitele Kanceláře policejního prezidenta plk. Miloše Bednaříka ředitel Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje plk. Leoš Tržil. Oba si pak prohlédli na několika místech obchodního centra vystavené historické exponáty. Venkovní prostory pak nabídly návštěvníkům centra přehlídku současné policejní techniky. V průběhu tří týdnů představí výstava v doprovodném programu řadu dynamických ukázek práce policistů. Ať už to budou atraktivní ukázky služební hipologie či kynologie. Stejně tak se budou zajímavým programem prezentovat policisté Speciální pořádkové jednotky. Řadu informací návštěvníci venkovního doprovodného programu získají i od pracovníků BESIP. Ti nabízí vedle otočného trenažéru simulujícího dopravní nehodu i řadu informačních materiálů a nemalé množství reflexních prvků.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře