Reklama
reklama

V garáži domu ve Slavkově hořelo auto, motorka a lyžařské vybavení

Auto, motocykl, kola a lyžařské vybavení zničily plameny v garáži rodinného domu ve Slavkově u Brna. Škoda šplhá k milionu korun. Při hašení se navíc poranil majitel domu.

Plameny zachvátily garáž, která byla součástí řadového rodinného domu. Hrozilo jejich rozšíření do obytných částí domu. Hasiči proto nasadili postupně tři vodní proudy a během dvaceti minut dostali oheň pod kontrolu. Uvnitř garáže kromě jiných věcí zcela shořelo zaparkovaný mercedes. Vyšetřovatel odhadl na místě škodu na milion korun.

Před příjezdem hasičů se plameny pokoušel zkrotit majitel domu a sám se při tom poranil. Na místě jej ošetřila posádka zdravotnické záchranné služby.

Požár vypukl v poměrně husté zástavbě Slavkova a upozornil na problematiku zaparkovaných vozidel, které  mohou bránit průjezdu hasičských vozů. Problém, se kterým se hasiči setkávají ve větších městech se postupně objevuje i v menších aglomeracích.

Jihomoravští hasiči museli likvidovat podobný požár také na Brněnsku. V Unkovicích hořela v podvečer garáž u rodinného domu. Plameny způsobily škodu asi 300 tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře