Reklama
reklama

V Brně roste počet černých výlepů plakátů

V záběru kamery městské policie se v noci na dnešek nezávisle na sobě ocitli dva muži vylepující plakáty. Jejich přestupky v centru města od sebe dělily asi dvě hodiny, přesto je strážníci shodou okolností přistihli oba ve stejné ulici.

Včera po 23. hodině si nejprve pracovník dohledového centra všiml devětadvacetiletého muže, jenž polepoval plot pozvánkou na koncert amerického hudebníka. Když hlídka po upozornění obsluhy kamer muže přistihla, plakáty strhl a zaplatil blokovou pokutu.

Sankci neušel dnes v jednu hodinu ráno ani o rok starší muž. Materiály, které vylepoval, lákaly na jinou hudební akci pořádanou v Brně. Také jemu strážníci uložili pokutu a vyzvali ho, aby letáky odstranil.

Tři muže vylepující plakáty dopadli strážníci i v pondělí.

Několik elektrických rozvaděčů znečistil v pondělí v noci devětadvacetiletý muž. Strážníci ho po telefonátu svědka našli v Nerudově ulici, právě když jedno zařízení polepoval plakáty. Hlídka muži uložila tisícikorunovou pokutu a přiměla ho vylepené materiály odstranit.

Strhávat vylepené letáky museli v pondělí odpoledne i dva mladíci ve věku 23 a 24 let. Strážníci si jich všimli při kontrole ulice Netroufalky v Bohunicích. Dvojice tam polepila sloup veřejného osvětlení. Každý z mladíků na místě zaplatil pětisetkorunovou blokovou pokutu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře