Reklama
reklama

Tragická nehoda: Při srážce s vlakem zemřel řidič dodávky

Včera po třinácté hodině došlo na železničním přejezdu ve Strážnici k dopravní nehodě. Projíždějící motorový osobní vlak jedoucí směrem na obec Sudoměřice na přejezdu narazil do dodávkového vozidla.

Strážnice - Řidič dodávky, který zůstal zaklíněn ve vozidle, cestoval v autě sám. Po vyproštění z vozidla nezbylo, než konstatovat jeho úmrtí. 

Podle zjištění policie vjel řidič dodávky na přejezd v době, kdy fungovalo zabezpečení a červené světlo spolu se zvukovou výstrahou bylo v činnosti. 

Ve vlakové soupravě v době události cestovalo přibližně 20 cestujících. Jedna z cestujících se nechala na místě ošetřit. Strojvedoucí vlakové soupravy byl podle dechové zkoušky střízlivý.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře