Reklama
reklama

Tragická nehoda: Při srážce s vlakem zemřel řidič dodávky

Včera po třinácté hodině došlo na železničním přejezdu ve Strážnici k dopravní nehodě. Projíždějící motorový osobní vlak jedoucí směrem na obec Sudoměřice na přejezdu narazil do dodávkového vozidla.

Strážnice - Řidič dodávky, který zůstal zaklíněn ve vozidle, cestoval v autě sám. Po vyproštění z vozidla nezbylo, než konstatovat jeho úmrtí. 

Podle zjištění policie vjel řidič dodávky na přejezd v době, kdy fungovalo zabezpečení a červené světlo spolu se zvukovou výstrahou bylo v činnosti. 

Ve vlakové soupravě v době události cestovalo přibližně 20 cestujících. Jedna z cestujících se nechala na místě ošetřit. Strojvedoucí vlakové soupravy byl podle dechové zkoušky střízlivý.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Téměř šest hodin trvala operace, při níž ortopedové z Fakultní nemocnice u sv. Anny pacientovi odstranili velkou část stehenní kosti s nádorem včetně některých měkkých tkání a svalů. Doktorům se...
19.07.2018 - 11:50
Hlasování pokračuje. Od včerejšího dne i osobně. Foto: MMB
Brněnští obyvatelé rozhodnou, zda nově opravené Dominikánské náměstí doplní socha Josefa II. Během prázdnin o tom mohou hlasovat přes BrnoID a od včerejška i vyplněním hlasovacího lístku v...
19.07.2018 - 06:30
Čtvrtý ročník festivalu věnovanému jedné z výrazných brněnských osobností – Johannu Gregoru Mendelovi – se letos uskuteční v jihomoravské metropoli. Festival započne 20. července a skončí 22....
18.07.2018 - 14:50
Pohřešovaná Foto: Policie
Rodina a policisté pátrají po ženě z Kyjovska, která v sobotu odešla z místa bydliště a od té doby o sobě nepodává žádnou zprávu.
18.07.2018 - 11:54
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno
Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
18.07.2018 - 08:00
Zanedbaná Arnoldova vila by se mohla dočkat rekonstrukce. O peníze na opravu požádá Muzeum města Brna Norské fondy. Ve vile by v budoucnu mohlo vzniknout Centrum dialogu – místo pro poznávání naší...
17.07.2018 - 19:13
Komentáře