Reklama
reklama

Tah z Brna na Svitavy zkomplikovala ve středu vážná nehoda

Krátce před jedenáctou hodinou vyjel řidič jedoucí směrem od Brna v blízkosti obce Voděrady kvůli mikrospánku do protisměru. Tudy zrovna projíždělo nákladní auto. Řidič utrpěl vážná zranění.

Zřejmě řízení v únavě způsobilo, že jedenačtyřicetiletý řidič osobního auta Honda u obce Voděrady havaroval. Nájezdem do protisměru se setkal s kamionem značky Renault, jehož řidič se snažil střetu zabránit, ale bohužel se mu to nepodařilo.

Řidič osobního auta utrpěl při střetu těžká zranění, s nimiž byl převezen do nemocnice. Ani jeden z řidičů neusedl za volant pod vlivem alkoholu. „Kvůli nehodě bylo nutné dopravu na hlavním tahu zcela uzavřít. Řidiči místo museli v obou směrech objíždět přes Skalici nad Svitavou. Uzavírka trvala až do druhé hodiny odpolední,“ upřesnila mluvčí policie Iva Šebková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře