Reklama
reklama

Starbucks napíná Brňany. Vybíráme z několika lokalit, tvrdí

Kavárenský řetězec Starbucks, který před několika týdny začal v Brně hledat zaměstnance prostřednictvím inzerátů, zúžil výběr lokalit a začne zaškolovat personál, jen co si definitivně vybere.

Napínání fanoušků kavárenského řetězce v městě plném osobitých kaváren pokračuje. Přestože už v srpnu společnost Starbucks hledala prostřednictvím inzerátů řadové baristy i vedoucí provozů, do dnešního dne případní zájemci nechodí do práce. Podnik totiž stále neotevřel. „Kdybych já s velkou slávou plánoval otevření restaurace, měl bych už měsíce dopředu na výloze a po Brně plakáty," diví se vedoucí provozu z kavárny v centru Brna Jakub Werner. To, jestli se bude jednat o podnik s výlohou do ulice, nebo v nákupním centru, není podle regionálního ředitele pro Českou republiku a jižní Polsko Briana Aherna definitivní. „V současné době zvažujeme obě možnosti. Místo otevření bude záviset na průběhu jednání," vysvětluje Aherne. Podle oslovených odborníků z branže ale podle všeho vyhraje první varianta, aby se firma nepřipravovala o segment zákazníků, kteří potřebují své "coffee to go".

Redaktor Centrum news se coby potenciální zájemce o nabízenou práci snažil zjistit podmínky nástupu a další informace. Reakce na několik týdnů staré inzeráty ale zůstala bez odezvy. „Někteří zaměstnanci zahájí zaškolování, jakmile bude finálně potvrzena lokalita a datum otevření," ujišťuje Aherne. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře