Reklama
reklama

Starbucks míří po Praze a Ostravě i do Brna. Pro kavárnu hledá zaměstnance

Kavárenský gigant Starbucks bude po Praze a Ostravě také v Brně. Společnost AmRest hledá zaměstnance prostřednictvím inzerátů.

Po měsících dotazů na sociálních sítích a stížnostech "proč Ostrava, ale my ne", by se měli brzy dočkat i fanoušci z města, kde jsou i tak kavárny na každém druhém rohu. Společnost AmRest, která v České republice provozuje síť kaváren, totiž ještě v polovině srpna hledala zaměstnance na všechny úrovně do "nově otevírané kavárny v Brně". Na některých serverech inzerát vydržel aktivní jen několik dnů, zatímco jiné je stále nabízejí. Na sociální síti Facebook zástupci řetězce Starbucks vysvětlovali svoji absenci v Brně mimo jiné hledáním vhodné lokality.

Připravujeme podrobnosti. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře