Reklama
reklama

Starbucks číslo dvě je opět v nákupním centru, tentokrát ve Vaňkovce

Nadnárodní kavárenský řetězec se centru vyhýbá, nevyhovují mu ceny. Druhá brněnská kavárna je od úterý ve Vaňkovce.

Brno - S každou novou pražskou pobočkou se to na facebookových stránkách společnosti Starbucks hemžilo dotazy "kdy bude Brno?" Po kavárně v modřické Olympii, která má otevřeno několik měsíců, se otevírá i druhá brněnská pobočka, tentokrát v prvním patře Galerie Vaňkovka. "Jedná se o dvaadvacátou pobočku Starbucks v České republice a třetí otevřenou v letošním roce," uvedla Petra Kubátová ze společnosti Best Communications. Až do otevření modřické pobočky si firma s příchodem do Brna dávala načas, přestože ve městě existují desítky kaváren. "Právě to možná hrálo roli, protože Brnu více sluší stylové kavárničky než nadnárodní řetězce, které chtějí spíše manažeři a turisté v Praze," zamýšlí se překladatelka Martina Bílá, která se nebrání pracovním schůzkám v obou druzích kaváren.

Blízkost centra ale i tak sehrála roli. "Z otevření další kavárny v nové lokalitě Brna jsme nadšeni, přibližujeme se tak našim zákazníkům v centru města. Vždy se snažíme vytvořit příjemné prostředí pro posezení s přáteli nebo obchodními partnery. Naše první kavárna slaví úspěch a věříme, že na něj navážeme i v nové pobočce," řekl regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku a Maďarsko Brian Aherne. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře