Reklama
reklama

Sníh zkomplikoval dopravu. Hasiči vyjížděli k pěti nehodám

Hasiči v Jihomoravském kraji zasahovali kvůli sněhové nadílce u několika dopravních nehod. Od sobotní půlnoci do šesté hodiny večer vyjížděly jednotky k pěti nehodám. Ve dvou případech byla vozidla převrácená na bok, dvě další na střechu.

Krátce po 6té hodině ráno vyjížděla jednotka z požární stanice Kyjov k vozidlu převrácenému na bok do Milotic. Hasiči nezraněné řidičce pomohli vylézt z vozidla a automobil převrátili zpět na kola. 

Do Ivanovic vyjížděli brněnští hasiči před sedmou hodinou ráno také k osobnímu vozidlu převrácenému na bok v poli. Řidič nebyl zraněn a po vyšetření nehody Policií ČR vyprostili hasiči vozidlo pomocí navijáku zpět na komunikaci.

Jednotka z požární stanice Kyjov vyjížděla k dopravní nehodě osobního vozidla u Dubňan krátce před půl osmou ráno. Automobil převrácený na střechu hasiči po vyšetření nehody Policií ČR přetočili zpět na kola. Řidička nebyla zraněna.

Na 33. km dálnice D2 směrem do Brna vyjížděly jednotky z PS Židlochovice a Hustopeče k nehodě osobního automobilu v 11.15 hodin. Hasiči vozidlo, které narazilo do svodidel, zajistili proti vzniku požáru. Řidiče převezla posádka Zdravotnické záchranné služby k dalšímu ošetření.

Do Rašovic vyjížděli hasiči z požární stanice Bučovice a Slavkov v 16.30 hodin. V osobním vozidle, které se převrátilo na střechu, cestovaly 3 osoby. Při příjezdu hasičů byli všichni členové posádky mimo vozidlo. ZZS ošetřila jednoho z nich. Hasiči na vozidle zajistili protipožární opatření a řídili dopravu na komunikaci. Po vyšetření nehody Policií ČR hasiči zajistí vyproštění vozidla.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře