Reklama
reklama

Sníh zkomplikoval dopravu. Hasiči vyjížděli k pěti nehodám

Hasiči v Jihomoravském kraji zasahovali kvůli sněhové nadílce u několika dopravních nehod. Od sobotní půlnoci do šesté hodiny večer vyjížděly jednotky k pěti nehodám. Ve dvou případech byla vozidla převrácená na bok, dvě další na střechu.

Krátce po 6té hodině ráno vyjížděla jednotka z požární stanice Kyjov k vozidlu převrácenému na bok do Milotic. Hasiči nezraněné řidičce pomohli vylézt z vozidla a automobil převrátili zpět na kola. 

Do Ivanovic vyjížděli brněnští hasiči před sedmou hodinou ráno také k osobnímu vozidlu převrácenému na bok v poli. Řidič nebyl zraněn a po vyšetření nehody Policií ČR vyprostili hasiči vozidlo pomocí navijáku zpět na komunikaci.

Jednotka z požární stanice Kyjov vyjížděla k dopravní nehodě osobního vozidla u Dubňan krátce před půl osmou ráno. Automobil převrácený na střechu hasiči po vyšetření nehody Policií ČR přetočili zpět na kola. Řidička nebyla zraněna.

Na 33. km dálnice D2 směrem do Brna vyjížděly jednotky z PS Židlochovice a Hustopeče k nehodě osobního automobilu v 11.15 hodin. Hasiči vozidlo, které narazilo do svodidel, zajistili proti vzniku požáru. Řidiče převezla posádka Zdravotnické záchranné služby k dalšímu ošetření.

Do Rašovic vyjížděli hasiči z požární stanice Bučovice a Slavkov v 16.30 hodin. V osobním vozidle, které se převrátilo na střechu, cestovaly 3 osoby. Při příjezdu hasičů byli všichni členové posádky mimo vozidlo. ZZS ošetřila jednoho z nich. Hasiči na vozidle zajistili protipožární opatření a řídili dopravu na komunikaci. Po vyšetření nehody Policií ČR hasiči zajistí vyproštění vozidla.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře