Reklama
reklama

Smile Forever v září představí německé talenty SCNTST a Tigerhead

V pátek 18. září Flédu rozpulzuje seriál Smile Forever, který tentokrát vybral pro brněnské clubbery to nejzajímavější z německé techhouseové scény. Našlapaná party bude mít hned dva vrcholy a jediný cíl – povytáhnout návštěvníkům koutky úst, zvednout jim tepovou frekvenci a roztančit je až do ranních hodin. Během večera se představí talentovaný DJ a producent SCNTST, který představí svoji novou desku „Puffer“. Do klubu se také vrátí uhrančivá a všestranně nadaná Tigerhead.

Výjimečnost, jedinečný zvuk i netradiční produkci těchto umělců oceňují nejen fanoušci, ale také odborná veřejnost. Mladičký SCNTST nedávno vydal druhé LP u Boys Noize Records. Protřelejší Tigerhead je už delší dobu rezidentní DJkou v ‘An einem Sonntag im August’ a ‘Haus am See’ v Berlíně, velmi žádaná je i v mnoha dalších prestižních klubech. „Oba umělci jsou velmi mladí, ale zkušeností i hudebního talentu nasbírali tolik, že by jim lecjaký matador mohl závidět. Tigerhead  na Flédě vystupovala letos v únoru a byl to velký úspěch. Velkolepé entré očekáváme i od SCNTST, který svůj set doplní vizualizacemi,“ dodává David Novotný, dramaturg klubu Fléda.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře