Reklama
reklama

Smile Forever v září představí německé talenty SCNTST a Tigerhead

V pátek 18. září Flédu rozpulzuje seriál Smile Forever, který tentokrát vybral pro brněnské clubbery to nejzajímavější z německé techhouseové scény. Našlapaná party bude mít hned dva vrcholy a jediný cíl – povytáhnout návštěvníkům koutky úst, zvednout jim tepovou frekvenci a roztančit je až do ranních hodin. Během večera se představí talentovaný DJ a producent SCNTST, který představí svoji novou desku „Puffer“. Do klubu se také vrátí uhrančivá a všestranně nadaná Tigerhead.

Výjimečnost, jedinečný zvuk i netradiční produkci těchto umělců oceňují nejen fanoušci, ale také odborná veřejnost. Mladičký SCNTST nedávno vydal druhé LP u Boys Noize Records. Protřelejší Tigerhead je už delší dobu rezidentní DJkou v ‘An einem Sonntag im August’ a ‘Haus am See’ v Berlíně, velmi žádaná je i v mnoha dalších prestižních klubech. „Oba umělci jsou velmi mladí, ale zkušeností i hudebního talentu nasbírali tolik, že by jim lecjaký matador mohl závidět. Tigerhead  na Flédě vystupovala letos v únoru a byl to velký úspěch. Velkolepé entré očekáváme i od SCNTST, který svůj set doplní vizualizacemi,“ dodává David Novotný, dramaturg klubu Fléda.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře