Reklama
reklama

Silný vítr v nočních hodinách lámal stromy a komplikoval dopravu (Fotogalerie)

Bouřka, která se prohnala ve večerních hodinách Jihomoravským krajem zvýšila počet výjezdů hasičských jednotek. Nejčastěji bylo nutné odstraňovat popadané stromy a to především v Brně.  

Od 20.45 do 22.45 vyjeli jihomoravští hasiči ke 20 zásahům. Všechny souvisely s náhlou změnou počasí.

V Brněnských Ivanovicích spadl strom o průměru asi jeden a půl metru, který hasiči odstraňovali do pozdních nočních hodin.  Na ulici Jílová spadl strom na osobní auto. Hasiči strom s použitím motorové pily rozřezali. V Brně Židenicích bylo nutné zprůjezdnit tramvajové kolejiště.

Také v Modřicích na Brněnsku spadl strom na osobní auto a v Újezdu u Brna poškodil strom plot u rodinného domu.

V obci Přítluky na Břeclavsku ohrožovaly stromy obydlenou maringotku. Vzhledem k povětrnostním podmínkám nebylo možné je bezpečně odstranit. Hasiči proto místo vytyčili páskou a pomohli sedmi obyvatelům maringotky s evakuací.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře