Reklama
reklama

Silničáři dnes začali opravovat další úsek dálnice D2

Řidiče čekají dopravní komplikace na dálnici D2 ve směru na Brno. Dnes totiž začínají opravy úseku mezi 12. a 18. kilometrem, které potrvají až do začátku září. Motoristé zde musejí počítat s omezením.

Po stavbě se bude v průběhu většiny doby prací jezdit v jednom směru dvěma pruhy. V opačném směru pak bude průjezdný pouze jeden pruh. Nejvyšší dovolení rychlost v místě oprav je 80 kilometrů za hodinu. Řidiči tedy musí počítat s omezením a především dodržovat bezpečnostní předpisy.

V letošním roce se jedná již o třetí opravovaný úsek dálnice D2. Ta se opravuje postupně již několik let, především kvůli řadě prasklin v cementobetonové vozovce.

Za rekonstrukci zaplatí Ředitelství silnic a dálnic více než 122 milionů korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře