Reklama
reklama

Při výrobě drog došlo k požáru bytu. Podezřelý se schoval v krmelci

Obyvatelé panelového domu v ulici Černého zažili velmi nepříjemný večer. V bytě ve třetím patře vypukl požár, jehož příčinou byla pravděpodobně výroba drog.

Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Majitelka uvedeného bytu skončila s popáleninami v nemocnici. Při ohledání místa policisté i hasiči našli chemikálie i věci potřebné k výrobě omamných a psychotropních látek.

Na základě zjištěných informací měl z bytu utéct muž. Daleko se ovšem nedostal. Policisté z Oddělení hlídkové služby podezřelého vypátrali v nedalekém lesíku.

Čtyřiatřicetiletý muž se nacházel u krmelce, byl promrzlý, mokrý a od bláta. Uvedl, že spadl do potoka.

Lékaři následně zjistili, že je pod vlivem drog a nakažený žloutenkou. Podezřelý má již bohatou trestní minulost, proto po ošetření skončil v policejní cele. Žena i nadále zůstává v nemocnici.

Celou událostí se nyní zabývají kriminalisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře