Reklama
reklama

Při ranní dopravní nehodě na ulici Hradecké v Brně zemřel spolujezdec osobního automobilu

Krátce po šesté hodině ranní policisté přijali oznámení o dopravní nehodě na ulici Hradecké ve směru od Svitav do centra Brna. 

Osobní vozidlo Volkswagen Caddy řídil třiačtyřicetiletý řidič a ve vozidle s ním jel dvaašedesátiletý spolujezdec. Ten utrpěl při střetu zranění a na místě zemřel. U třiačtyřicetiletého řidiče policisté provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu, která byla s negativním výsledkem. Vozidlo Škoda Rapid řídil pětatřicetiletý řidič, který jel ve vozidle sám. Rovněž tento řidič se podrobil na místě orientační dechové zkoušce, která v jeho případě byla pozitivní. Přístroj naměřil více než 1,5 promile alkoholu v dechu. Řidič byl převezen k ošetření a odběru krve do nemocnice.

Míru zavinění a přesnou příčinu tragické dopravní nehody vyšetřují dopravní policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Koncerty se uskuteční v DRFG aréně Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Legendární kapela Lucie dnes v Ostravě startuje své turné, na kterém zahraje nejen své hity, ale také písničky z nového alba EvoLucie. V Brně bude mít rovnou dva koncerty, které se uskuteční 17. a 18...
13.11.2018 - 06:00
Dělníky vystřídají stánky Foto: MMB
Po několika měsících se otevírá opravené Dominikánské náměstí. Při celkové rekonstrukci byly opraveny všechny inženýrské sítě, proběhl archeologický výzkum, na hotové náměstí pak přibyly stromy a...
12.11.2018 - 19:40
Komentáře