Reklama
reklama

Při ranní dopravní nehodě na ulici Hradecké v Brně zemřel spolujezdec osobního automobilu

Krátce po šesté hodině ranní policisté přijali oznámení o dopravní nehodě na ulici Hradecké ve směru od Svitav do centra Brna. 

Osobní vozidlo Volkswagen Caddy řídil třiačtyřicetiletý řidič a ve vozidle s ním jel dvaašedesátiletý spolujezdec. Ten utrpěl při střetu zranění a na místě zemřel. U třiačtyřicetiletého řidiče policisté provedli orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu, která byla s negativním výsledkem. Vozidlo Škoda Rapid řídil pětatřicetiletý řidič, který jel ve vozidle sám. Rovněž tento řidič se podrobil na místě orientační dechové zkoušce, která v jeho případě byla pozitivní. Přístroj naměřil více než 1,5 promile alkoholu v dechu. Řidič byl převezen k ošetření a odběru krve do nemocnice.

Míru zavinění a přesnou příčinu tragické dopravní nehody vyšetřují dopravní policisté.

Autor: 
redakce
Aktuálně
U příležitosti výročí 20 let od dokončení trolejbusové vozovny v Komíně zve Dopravní podnik města Brna všechny zájemce a hlavně příznivce trolejbusové dopravy na den otevřených dveří v této vozovně.
23.06.2017 - 11:50
V pátek 23. června se díky spolupráci městské části Brno-střed a spolku Noční motýl již potřetí rozzáří plátno letního kina na nádvoří radnice Brno-střed. Program v následujících týdnech nabídne přes...
23.06.2017 - 09:31
Město Brno ve spolupráci se svojí příspěvkovou organizací Centrum sociálních služeb a Městskou policií Brno rozšiřují systém tísňového volání. Projekt je určen seniorům a osobám se zdravotním...
23.06.2017 - 07:56
Urážkami a výhrůžkami se prý domáhal pozornosti muž, který večer vešel do pizzerie v centru Brna, kde údajně došlo i k menší potyčce.
22.06.2017 - 21:05
Jaderná elektrárna Dukovany otevře své brány návštěvníkům v pátek 7. 7. a sobotu 8. 7. vždy od 9 do 21 hodin. V rámci této speciální akce si návštěvníci prohlédnou Infocentrum, prostor sloužící k...
22.06.2017 - 11:31
Přes sto padesát hnědých popelnic přibude v tomto týdnu v Brně a lidé tak budou moci třídit bioodpad přímo v domech či předzahrádkách.
22.06.2017 - 07:59
Komentáře