Reklama
reklama

Při nehodě u Tvarožné zemřeli dva lidé

Včera v podvečer hasiči vyjíždělii k dopravní nehodě nedaleko Tvarožné. V křížení silnic od Rousínova a Blažovic se srazila dodávka a osobní automobil. Dva lidé na místě zemřeli a tři se zranili.

V osobním autě Seat cestovala čtyřčlenná rodina. Jedno dítě bylo v době příjezdu hasičů již mimo auto. Zbytek posádky museli hasiči vyprostit s použitím hydraulické vyprošťovací sady. Ve spolupráci se zdravotníky následovala resuscitace jedné ženy a obou dětí. Šestiletý chlapec byl v kritickém stavu transportován do nemocnice. Tříleté děvče a žena přes veškeré nasazení zasahujících týmů na místě svým zraněním podlehli. Záchranná služba poskytla pomoc také zraněným řidičům obou vozidel.

Vzhledem k dopravní situaci byla silnice uzavřena a policisté provoz odkláněli. Hasiči zajistili vozidla proti případnému požáru a uklidili trosky kolem nehody. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře