Reklama
reklama

Při nehodě u Tvarožné zemřeli dva lidé

Včera v podvečer hasiči vyjíždělii k dopravní nehodě nedaleko Tvarožné. V křížení silnic od Rousínova a Blažovic se srazila dodávka a osobní automobil. Dva lidé na místě zemřeli a tři se zranili.

V osobním autě Seat cestovala čtyřčlenná rodina. Jedno dítě bylo v době příjezdu hasičů již mimo auto. Zbytek posádky museli hasiči vyprostit s použitím hydraulické vyprošťovací sady. Ve spolupráci se zdravotníky následovala resuscitace jedné ženy a obou dětí. Šestiletý chlapec byl v kritickém stavu transportován do nemocnice. Tříleté děvče a žena přes veškeré nasazení zasahujících týmů na místě svým zraněním podlehli. Záchranná služba poskytla pomoc také zraněným řidičům obou vozidel.

Vzhledem k dopravní situaci byla silnice uzavřena a policisté provoz odkláněli. Hasiči zajistili vozidla proti případnému požáru a uklidili trosky kolem nehody. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře