Reklama
reklama

Při nehodě na silnici D52 se dnes zranilo pět lidí

Pět zraněných si vyžádala nehoda osobního vozu na dálnici D52 z Pohořelic do Brna. Na čtrnáctém kilometru u Sobotovic přistál i vrtulník a doprava se zastavila přibližně na půl hodiny.

Po půl osmé ráno vyjeli profesionální hasiči z Židlochovic a Pohořelic k dopravní nehodě jednoho osobního automobilu Citroen Saxo. Při nehodě se zranilo všech pět cestujících z vozu.  Hasiči poskytli první pomoc a po příletu vrtulníku spolupracovali se záchrannou službou při ošetřování.  Jednu zraněnou ženu transportoval vrtulník a další zraněné odvezly sanitky do nemocnice.

Hasiči zabezpečili místo nehody a odpojili baterii ve voze. Po zadokumentování místa policisty, vyprostili Saxo z příkopy. Hasiči uklidili místo od trosek a střepů a ve čtvrt na deset zásah ukončili.

Dálnice ve směru na Brno byla uzavřena půl hodiny, protože na komunikaci přistál vrtulník. Po jeho odletu byl provoz obnoven v jednom jízdním pruhu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře