Reklama
reklama

Polonahý muž si lehal na železniční trať

Na polonahého člověka ležícího na vlakových kolejích upozornila v neděli kolem poledne městskou policii ostraha firemního areálu u Špitálky. Neznámý muž prý vyhlížel vlaky a v okamžiku průjezdu si lehal na vedlejší kolej.

Strážníci osmačtyřicetiletého muže uviděli ležícího pod železničním náspem, byl od pasu dolů nahý a mluvil zmateně. Přivolali mu sanitku a snažili se ho opatrně přesvědčit, aby dobrovolně přišel za nimi.

Po chvíli ovšem muž začal vytahovat a schovávat do kabátu delší kovový předmět, který připomínal dýku.

Strážníci měli vážné obavy, že by si muž mohl ublížit, a tak za ním přispěchali pod násep.

Muž se pokusil utéct, a hlídka proto použila donucovací prostředky. Nakonec se ukázalo, že dotyčný u sebe měl kovový kříž, který z dálky dýku pouze připomínal.

Později muž hlídce městské policie přiznal, že předchozí večer bral drogy a pil alkohol. Zdravotníci ho za doprovodu strážníků převezli sanitkou na psychiatrické vyšetření do nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře