Reklama
reklama

Polonahý muž si lehal na železniční trať

Na polonahého člověka ležícího na vlakových kolejích upozornila v neděli kolem poledne městskou policii ostraha firemního areálu u Špitálky. Neznámý muž prý vyhlížel vlaky a v okamžiku průjezdu si lehal na vedlejší kolej.

Strážníci osmačtyřicetiletého muže uviděli ležícího pod železničním náspem, byl od pasu dolů nahý a mluvil zmateně. Přivolali mu sanitku a snažili se ho opatrně přesvědčit, aby dobrovolně přišel za nimi.

Po chvíli ovšem muž začal vytahovat a schovávat do kabátu delší kovový předmět, který připomínal dýku.

Strážníci měli vážné obavy, že by si muž mohl ublížit, a tak za ním přispěchali pod násep.

Muž se pokusil utéct, a hlídka proto použila donucovací prostředky. Nakonec se ukázalo, že dotyčný u sebe měl kovový kříž, který z dálky dýku pouze připomínal.

Později muž hlídce městské policie přiznal, že předchozí večer bral drogy a pil alkohol. Zdravotníci ho za doprovodu strážníků převezli sanitkou na psychiatrické vyšetření do nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Komentáře