Reklama
reklama

Polo skončilo po nehodě na boku mezi stromy

K nehodě osobního auta v Hrušovanech nad Jevišovkou, na ulici Nádražní, vyjely včera odpoledne dvě jednotky hasičů. Zraněného řidiče vyprostily. Zdravotníci jej ošetřili a transportovali vrtulníkem do nemocnice. 

Po půl jedné odpoledne vyjížděli hasiči k dopravní nehodě Volkswagenu. Auto sjelo ze stráně a leželo na boku mezi stromy. Hasičům se podařilo vyprostit řidiče bez použití hydraulických vyprošťovacích nástrojů. Zraněného muže ošetřili záchranáři. Hasiči pomohli navedením vrtulníku na přistání. Auto zabezpečili proti vzniku požáru. Pomohli také dopravit muže ze sanitky do vrtulníku, který jej pak transportoval do nemocnice.

Aby mohli Polo vyprostit, museli pomocí motorové pily odřezat několik stromků. Vozidlo pak odstavili na kraj komunikace. Po celou dobu zásahu také usměrňovali provoz. Po očištění vozovky ukončili zásah v patnáct hodin. Poškozený sloup veřejného osvětlení zajistil přivolaný technik.

U události zasahovali profesionální hasiči z Hrušovan nad Jevišovkou a dobrovolní hasiči z Drnholce. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře