Reklama
reklama

Polo skončilo po nehodě na boku mezi stromy

K nehodě osobního auta v Hrušovanech nad Jevišovkou, na ulici Nádražní, vyjely včera odpoledne dvě jednotky hasičů. Zraněného řidiče vyprostily. Zdravotníci jej ošetřili a transportovali vrtulníkem do nemocnice. 

Po půl jedné odpoledne vyjížděli hasiči k dopravní nehodě Volkswagenu. Auto sjelo ze stráně a leželo na boku mezi stromy. Hasičům se podařilo vyprostit řidiče bez použití hydraulických vyprošťovacích nástrojů. Zraněného muže ošetřili záchranáři. Hasiči pomohli navedením vrtulníku na přistání. Auto zabezpečili proti vzniku požáru. Pomohli také dopravit muže ze sanitky do vrtulníku, který jej pak transportoval do nemocnice.

Aby mohli Polo vyprostit, museli pomocí motorové pily odřezat několik stromků. Vozidlo pak odstavili na kraj komunikace. Po celou dobu zásahu také usměrňovali provoz. Po očištění vozovky ukončili zásah v patnáct hodin. Poškozený sloup veřejného osvětlení zajistil přivolaný technik.

U události zasahovali profesionální hasiči z Hrušovan nad Jevišovkou a dobrovolní hasiči z Drnholce. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře