Reklama
reklama

Policisté pokračují v preventivních akcích v kempech, zaměřených proti krádežím

V pátek v dopoledních hodinách navštívili policisté z Oddělení tisku a prevence Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje kemp v Pasohlávkách, kde realizovali preventivní akci zaměřenou proti krádežím. 

Policisté oslovovali návštěvníky a snažili se jim sdělit informace, jak nejlépe zabezpečit stany, popř. chaty. Dále upozorňovali rekreanty na důslednou kontrolu svých osobních věcí, aby nenechávali bez dozoru doklady, peníze, mobilní telefony a další cennosti. Svoji pozornost zaměřili policisté i na návštěvníky s koly, kdy tyto rekreanty informovali o důsledném zabezpečení kol. Informační materiály zaměřené na bezpečnostní rady a doporučení jsou k dispozici i na recepcích kempu na informačních tabulích.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře