Reklama
reklama

Pohřešovaného důchodce ze severu Brna našli strážníci až na Úvoze

Téměř dvě hodiny se blízcí báli o devadesátiletého muže, který nepozorovaně odešel ze svého bytu na Lesné.

Soused, který mu pravidelně nosí obědy, ho včera u něj doma nenašel, a tak se obrátil na městskou policii.

Operační středisko kontaktovalo záchrannou službu i nemocnice, strážníci v domě oslovili sousedy. O důchodci ovšem nikdo nic nevěděl.

O půl deváté večer strážníkům zavolal svědek, který prý zmateného seniora viděl v centru města. Autohlídka potom muže skutečně našla na Úvoze, byl dezorientovaný a třásl se zimou.

Strážníci mu proto dali deku a posadili ho do služebního vozidla. Následně ještě ověřili, že šlo skutečně o ztraceného důchodce z Lesné, po kterém již mezitím kolegové ze státní policie vyhlásili pátrání.

Jejich hlídka si proto pohřešovaného přijela od strážníků převzít.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Komentáře