Reklama
reklama

Opilý muž děsil svou dceru, na policisty vytáhl revolver

Včera krátce před třetí hodinou ranní kontaktovala policii přes tísňovou linku patnáctiletá dívka. Uvedla, že je u svého otce v bytě v centru města a že z něj má strach, protože je opilý.

Na uvedenou adresu ihned vyrazili policisté z Oddělení hlídkové služby a zazvonili na zvonek. Z okna se vyklonil muž a hlídce sdělil, že nic nehodlá řešit, dokud se nevyspí.

Z evidencí vyšlo najevo, že muž je držitelem několika střelných zbraní a po kontaktování operačním důstojníkem dokonce sdělil, že pokud se mu hlídka bude snažit dostat do bytu, zbraně použije.

Dívce se podařilo využít nepozornosti otce a z bytu vyběhla ven. Následně byla předána přivolané matce.

Během dalších několika minut telefonoval na tísňovou linku otec a oznámil únos dcery s tím, že počká na hlídku před domem.

V okamžiku, kdy podezřelý vyšel ven, oslovil ho jeden z policistů. V tom muž vytáhl revolver. Policisté však byli v taktickém rozestavění a situaci měli pod kontrolou. 

Opilého devětapadesátiletého muže na místě zajistili a převezli rovnou do policejní cely k vystřízlivění. Případem se budou policisté i nadále zabývat. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře