Reklama
reklama

Opilý muž děsil svou dceru, na policisty vytáhl revolver

Včera krátce před třetí hodinou ranní kontaktovala policii přes tísňovou linku patnáctiletá dívka. Uvedla, že je u svého otce v bytě v centru města a že z něj má strach, protože je opilý.

Na uvedenou adresu ihned vyrazili policisté z Oddělení hlídkové služby a zazvonili na zvonek. Z okna se vyklonil muž a hlídce sdělil, že nic nehodlá řešit, dokud se nevyspí.

Z evidencí vyšlo najevo, že muž je držitelem několika střelných zbraní a po kontaktování operačním důstojníkem dokonce sdělil, že pokud se mu hlídka bude snažit dostat do bytu, zbraně použije.

Dívce se podařilo využít nepozornosti otce a z bytu vyběhla ven. Následně byla předána přivolané matce.

Během dalších několika minut telefonoval na tísňovou linku otec a oznámil únos dcery s tím, že počká na hlídku před domem.

V okamžiku, kdy podezřelý vyšel ven, oslovil ho jeden z policistů. V tom muž vytáhl revolver. Policisté však byli v taktickém rozestavění a situaci měli pod kontrolou. 

Opilého devětapadesátiletého muže na místě zajistili a převezli rovnou do policejní cely k vystřízlivění. Případem se budou policisté i nadále zabývat. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře