Reklama
reklama

Opilá trojice sprejerů počmárala několik domů v centru Brna

V policejních celách včera v noci skončila trojice sprejerů. Jedna dívka a dva mladíci byli zadrženi policisty, kteří hlídkovali v ulici Orlí.

Mladá žena utrousila poznámku, že nesnáší sprejery. Policisté pokračovali dále, když v ulici Novobranské spatřili na jednom z domů čerstvě nastříkaný oranžový nápis. Hlídka se ihned vydala zpět za trojicí.

U Měnínské brány muži zákona uviděli onu dívku, jak sprejuje na okno a její dva kamarádi tomuto jednání přihlíží. Dívka se snažila policistům utéct, ovšem skončila v poutech.

Všichni tři byli pod vlivem alkoholu, přičemž nejvíce byla posilněná právě slečna, která nadýchala 2,34 promile. V okolí policisté následně dohledali ještě další výtvory na budovách.

Ze záznamů vyplynulo, že trojice se obdobné činnosti věnovala již v minulosti. Po vystřízlivění podezřelých budou policisté provádět další úkony.

Osmnáctiletá dívka a mladíci ve věku devatenáct a dvaadvacet let, se tak budou patrně zodpovídat z trestného činu poškození cizí věci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře