Reklama
reklama

Opilá řidička vezla v autě malé dítě, její spolujezdec napadl policistu

V sobotu kolem půl třetí ráno kontrolovali policisté z oddělení hlídkové služby třiačtyřicetiletou řidičku. Ta při dechové zkoušce nadýchala 1,4 promile. Ve vozidle se pak nacházel ještě šestadvacetiletý spolujezdec a také čtyřleté dítě.
Brno - Spolujezdec byl agresivní (později nadýchal přes dvě promile) a neustále mařil zákrok hlídky. Policisté se vzhledem k přítomnosti malé holčičky snažili do poslední chvíle řešit situaci bez použití donucovacích prostředků.
 
Jakmile ale spolujezdec vztáhl na policistu ruku, skončil v poutech na zemi. Mezitím jejich kolegové z královopolského obvodního oddělení vyzvedli pracovnici orgánu sociálně právní ochrany dětí.
 
Ta při prohlídce bytu, který holčička obývala, konstatovala, že bydlí v absolutně nevhodných podmínkách. Vzápětí rozhodla o jejím umístění do zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.
 
Řidička se bude zodpovídat z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, spolujezdec z násilí proti úřední osobě.
 
Policisté za leden v Brně přistihli 58 řidičů pod vlivem alkoholu, řidičů pod vlivem drog bylo dokonce 82.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře