Reklama
reklama

Od soboty se vykoupete na Riviéře i v Zábrdovicích

Některá brněnská koupaliště zahájí letní sezónu již první červnový víkend. V sobotu si tak milovníci vodních radovánek mohou vyrazit zaplavat například na Koupaliště Riviéra či do Zábrdovic.

Na Riviéře bude pro návštěvníky připraven bazén pro plavce s hloubkou až 210 cm, bazén pro neplavce a pro rodiny s dětmi i brouzdaliště. Letos se přitom Brňané naposled vykoupou v tamních betonových bazénech, od příštího roku totiž dostanou některé z nich novou nerezovou vanu. Novinkou je rovněž vstup do areálu opět přes hlavní vchod, ten byl loni uzavřen kvůli stavbě sousedního Areálu dopravní výchovy, který mohou návštěvníci koupaliště rovněž využít k aktivnímu odpočinku.

Koupaliště Zábrdovice pro své návštěvníky připravilo kromě atrakcí jako je vlnobití či tobogán dlouhý 73 metrů například i ranní kondiční plavání, které tam již s úspěchem organizovali i v loňském roce.

Ostatní brněnská koupaliště budou postupně otevírat v průběhu června.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře