Reklama
reklama

Noviny CENTRUM news jsou partnerem hokejistů HC Orli Znojmo

Reportáže ze zápasů, novinky z kabiny hráčů i z trenérské lavičky, prostě aktuality a zajímavosti z hokejového klubu HC Orli Znojmo se fanoušci dozvědí díky čtrnáctideníku CENTRUM news a zpravodajskému serveru www.centrumnews.cz.

Společnost CENTRUM media s.r.o. letos totiž již potřetí uzavřela smlouvu o mediální spolupráci s klubem HC Orli Znojmo.

Budeme sledovat každý zápas Orlů v Erste Bank Eishockey Lize – EBEL. Budeme komentovat jednotlivé zápasy, budeme připravovat rozhovory s hráči, od trenérů budeme získávat vyjádření k zápasům, budeme v kontaktu s trenéry a vedením klubu. Díky tomu budete mít Vy – naši čtenáři a hokejoví fandové - ty nejaktuálnější informace z hokejového Znojma.  

Naopak Orli budou vozit logo našeho čtrnáctideníku CENTRUM news na svých dresech a najdete nás také na mantinelu stadionu ve Znojmě.

Po přípravných zápasech s týmy z české extraligy (Pardubice, Mladá Boleslav, Hradec Králové), 1. ligy (Jihlava, Kladno) a KHL (Chabarovsk) se diváci mohou těšit na pátek 12. září, kdy během Znojemské ho historického vinobraní sehrají Orli první mistrovský zápas. Hned na úvod sezony se utkají v prestižním derby s vídeňským celkem Vienna Capitals.

EBEL je nejvyšší profesionální hokejovou ligou v Rakousku. V současné době v ní hrají kromě rakouských týmů a českého Znojma také týmy ze Slovinska, Maďarska a Itálie. A díky čtrnáctideníku CENTRUM news a zpravodajskému webu www.centrumnews.cz můžete být i Vy při úspěších Orlů ze Znojma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře