Reklama
reklama

Noviny CENTRUM news jsou partnerem hokejistů HC Orli Znojmo

Reportáže ze zápasů, novinky z kabiny hráčů i z trenérské lavičky, prostě aktuality a zajímavosti z hokejového klubu HC Orli Znojmo se fanoušci dozvědí díky čtrnáctideníku CENTRUM news a zpravodajskému serveru www.centrumnews.cz.

Společnost CENTRUM media s.r.o. letos totiž již potřetí uzavřela smlouvu o mediální spolupráci s klubem HC Orli Znojmo.

Budeme sledovat každý zápas Orlů v Erste Bank Eishockey Lize – EBEL. Budeme komentovat jednotlivé zápasy, budeme připravovat rozhovory s hráči, od trenérů budeme získávat vyjádření k zápasům, budeme v kontaktu s trenéry a vedením klubu. Díky tomu budete mít Vy – naši čtenáři a hokejoví fandové - ty nejaktuálnější informace z hokejového Znojma.  

Naopak Orli budou vozit logo našeho čtrnáctideníku CENTRUM news na svých dresech a najdete nás také na mantinelu stadionu ve Znojmě.

Po přípravných zápasech s týmy z české extraligy (Pardubice, Mladá Boleslav, Hradec Králové), 1. ligy (Jihlava, Kladno) a KHL (Chabarovsk) se diváci mohou těšit na pátek 12. září, kdy během Znojemské ho historického vinobraní sehrají Orli první mistrovský zápas. Hned na úvod sezony se utkají v prestižním derby s vídeňským celkem Vienna Capitals.

EBEL je nejvyšší profesionální hokejovou ligou v Rakousku. V současné době v ní hrají kromě rakouských týmů a českého Znojma také týmy ze Slovinska, Maďarska a Itálie. A díky čtrnáctideníku CENTRUM news a zpravodajskému webu www.centrumnews.cz můžete být i Vy při úspěších Orlů ze Znojma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře