Reklama
reklama

Noviny CENTRUM news jsou partnerem hokejistů HC Orli Znojmo

Reportáže ze zápasů, novinky z kabiny hráčů i z trenérské lavičky, prostě aktuality a zajímavosti z hokejového klubu HC Orli Znojmo se fanoušci dozvědí díky čtrnáctideníku CENTRUM news a zpravodajskému serveru www.centrumnews.cz.

Společnost CENTRUM media s.r.o. letos totiž již potřetí uzavřela smlouvu o mediální spolupráci s klubem HC Orli Znojmo.

Budeme sledovat každý zápas Orlů v Erste Bank Eishockey Lize – EBEL. Budeme komentovat jednotlivé zápasy, budeme připravovat rozhovory s hráči, od trenérů budeme získávat vyjádření k zápasům, budeme v kontaktu s trenéry a vedením klubu. Díky tomu budete mít Vy – naši čtenáři a hokejoví fandové - ty nejaktuálnější informace z hokejového Znojma.  

Naopak Orli budou vozit logo našeho čtrnáctideníku CENTRUM news na svých dresech a najdete nás také na mantinelu stadionu ve Znojmě.

Po přípravných zápasech s týmy z české extraligy (Pardubice, Mladá Boleslav, Hradec Králové), 1. ligy (Jihlava, Kladno) a KHL (Chabarovsk) se diváci mohou těšit na pátek 12. září, kdy během Znojemské ho historického vinobraní sehrají Orli první mistrovský zápas. Hned na úvod sezony se utkají v prestižním derby s vídeňským celkem Vienna Capitals.

EBEL je nejvyšší profesionální hokejovou ligou v Rakousku. V současné době v ní hrají kromě rakouských týmů a českého Znojma také týmy ze Slovinska, Maďarska a Itálie. A díky čtrnáctideníku CENTRUM news a zpravodajskému webu www.centrumnews.cz můžete být i Vy při úspěších Orlů ze Znojma.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře