Reklama
reklama

Nová mobilní aplikace pomůže řidičům. Upozorní je na bloková čištění

Od prvního července mohou řidiči využívat novou mobilní aplikaci, která jim výrazně ušetří starosti. A nejen v létě během dovolených, ale v průběhu celého roku. Sama je totiž na bloková čištění a na hrozící odtah včas upozorní.

Aplikaci spustila společnost Brněnské komunikace pod názvem BRNĚNSKÉ KOMUNIKACE nebo také BKOM. Vytvořena byla pro systémy iOS a Android a uživatelé si ji mohou stáhnout zdarma.

„Snažili jsme se, aby aplikace pro uživatele byla jednoduchá a přehledná, aby se v ní všichni dobře orientovali. Věříme, že získané informace budou pro řidiče užitečné. Díky jim totiž mohou předejít nepříjemnému odtahu svého auta“, řekl generální ředitel společnosti Brněnské komunikace Luděk Borový.

Řidiči si vyberou ze dvou variant, ve kterých mohou novinku používat. Základní přehled o probíhajících či brzy plánovaných čištěních získají neregistrovaní uživatelé s tím, že si vše mohou zobrazit i v mapě.

Registrovaný uživatel získá navíc ještě výhodu v tom, že si může nastavit dvě zájmové lokality. Informace o blokových čištěních na těchto místech pak získá prostřednictvím takzvaných notifikací či e-mailové zprávy. Tato upozornění navíc obdrží týden, den a hodinu před čištěním.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Metropole by měla být významným místem, ve kterém se mísí tradice s moderním, kultura s obchodem a v neposlední radě i městem, které má styl. Ta jihomoravská však o svoji osobitost v poslední době...
20.08.2017 - 08:28
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Komentáře