Reklama
reklama

Noční nehoda u Kývalky si vyžádala šest zraněných

Šest zraněných osob si vyžádala nehoda, ke které vyjížděli hasiči deset minut před sobotní půlnocí. Dvě osobní auta se srazila přímo na mostě nad dálnicí D1 u Kývalky.

Podle mluvčí jihomoravských hasičů Pavly Pražákové bylo po příjezdu hasičů na místo již všech šest zraněných mimo vozidla. Nutné bylo jejich ošetření záchrannou služnou a následný transport dalšímu ošetření.

Aby mohly všechny složky IZS provést záchranné a likvidační práce, zajistili hasiči osvětlení místa nehody. Příčinu nehody prošetřuje policie. Hasiči ještě zajistili auta proti případnému požáru a sorbetem zasypali uniklé kapaliny. Poté pomáhali s odklízení vraků, zásah trval až do půl třetí ráno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře