Reklama
reklama

Nehoda v Husovickém tunelu komplikovala dopravu. Jeden muž se zranil

Dvě osobní auta havarovaly včera odpoledne na výjezdu z Husovického tunelu. Ten byl na nezbytně nutnou dobu uzavřen pro veškerou dopravu. Při nehodě se zranil jeden muž.

Krátce po tři čtvrtě na tři vyjížděli hasiči k dopravní nehodě dvou osobních automobilů na výjezdu z Husovického tunelu, ve směru na Svitavy. Pro zajištění bezpečnosti v tunelu byly okamžitě uzavřeny oba tubusy.

Hasiči poskytli jednomu zraněnému první pomoc a zabezpečili místo nehody. V patnáct hodin byl obnoven provoz ve směru k Tomkovu náměstí. Záchranná služba převzala zraněného muže do své péče. Policisté odkláněli dopravu na objízdné trasy.

Po zajištění vozidel proti případnému vzniku požáru ukončili hasiči svůj zásah. Po jejich odjezdu zůstala polovina tunelu dále uzavřená.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře