Reklama
reklama

Na Znojemsku pobodal muž ženu, ta podlehla zraněním

Ve středu dopoledne došlo v Krhovicích na Znojemsku k tragické události. Čtyřiačtyřicetiletou ženu tam ubodal její partner, to se stalo podle svědků před zraky jejích vlastních dětí. Žena zraněním podlehla.

„Na místě byl zadržen z napadení podezřelý muž, který je v současné době v policejní cele,“ uvedla k události, jež se odehrála okolo desáté hodiny dopoledne, policejní mluvčí Petra Vedrová. K ženě byla přivolána rychlá pomoc lékařů, o záchranu se pokusili i sousedé.

 

Žena si podle dostupných informací jela vyzvednout děti, muž ale vyběhl z domu s nožem a partnerku ubodal. Nebyl to první incident, který jí muž provedl, podle sousedů nedávno údajně podpálil jejich dům v Tasovicích.

 

Policie zatím případ příliš nekomentuje a zjišťuje další informace. „Kriminalisté jsou v tuto chvíli na místě činu, provádějí ohledání, zajišťují stopy a dělají další úkony, včetně výslechů osob,“ sdělila pouze mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře