Reklama
reklama

Na Znojemsku pobodal muž ženu, ta podlehla zraněním

Ve středu dopoledne došlo v Krhovicích na Znojemsku k tragické události. Čtyřiačtyřicetiletou ženu tam ubodal její partner, to se stalo podle svědků před zraky jejích vlastních dětí. Žena zraněním podlehla.

„Na místě byl zadržen z napadení podezřelý muž, který je v současné době v policejní cele,“ uvedla k události, jež se odehrála okolo desáté hodiny dopoledne, policejní mluvčí Petra Vedrová. K ženě byla přivolána rychlá pomoc lékařů, o záchranu se pokusili i sousedé.

 

Žena si podle dostupných informací jela vyzvednout děti, muž ale vyběhl z domu s nožem a partnerku ubodal. Nebyl to první incident, který jí muž provedl, podle sousedů nedávno údajně podpálil jejich dům v Tasovicích.

 

Policie zatím případ příliš nekomentuje a zjišťuje další informace. „Kriminalisté jsou v tuto chvíli na místě činu, provádějí ohledání, zajišťují stopy a dělají další úkony, včetně výslechů osob,“ sdělila pouze mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře