Reklama
reklama

Na Znojemsku pobodal muž ženu, ta podlehla zraněním

Ve středu dopoledne došlo v Krhovicích na Znojemsku k tragické události. Čtyřiačtyřicetiletou ženu tam ubodal její partner, to se stalo podle svědků před zraky jejích vlastních dětí. Žena zraněním podlehla.

„Na místě byl zadržen z napadení podezřelý muž, který je v současné době v policejní cele,“ uvedla k události, jež se odehrála okolo desáté hodiny dopoledne, policejní mluvčí Petra Vedrová. K ženě byla přivolána rychlá pomoc lékařů, o záchranu se pokusili i sousedé.

 

Žena si podle dostupných informací jela vyzvednout děti, muž ale vyběhl z domu s nožem a partnerku ubodal. Nebyl to první incident, který jí muž provedl, podle sousedů nedávno údajně podpálil jejich dům v Tasovicích.

 

Policie zatím případ příliš nekomentuje a zjišťuje další informace. „Kriminalisté jsou v tuto chvíli na místě činu, provádějí ohledání, zajišťují stopy a dělají další úkony, včetně výslechů osob,“ sdělila pouze mluvčí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře