Reklama
reklama

Na silnicích o víkendu zemřeli na jižní Moravě dva lidé

Nelichotivý účet vystavil tento víkend řidičům na jižní Moravě. V soboru ráno podlehl svým zranění řidič osobního auta na Hodonínsku. Z dosud neznámých příčin vjel do protisměru, kde se srazil s kamionem, jehož šofér už nemohl střet odvrátit. Muž v osobním autě po několika minutách podlehl svým zraněním.

Velmi podobný průběh měla další tragická nehoda na Boskovicku. V tomto případě ovšem pravděpodobný viník nehody přežil s lehkým zraněním, v protijedoucím vozu značky Hyundai bohužel zemřela spolujezdkyně, řidič utrpěl těžká zranění. Mladý muž z BMW skončil v nemocnici, provedené testy na místě nehody vyloučily požití alkoholu nebo jiných návykových látek.  

Co bylo příčinou vyjetí do protisměru, zjišťují blanenští respektive hodonínští policisté.

Mimo tyto tragické nehody policisté vyšetřovali i další střety s následky na zdraví, u dvou z nich hrál roli alkohol. V prvním případě narazil v sobotu v noci u Zaječí řidič se svým autem do stromu, policistům nadýchal přes jedno promile. I druhý hříšník havaroval na Břeclavsku, tentokrát v neděli ráno v Kobylí. Škodovku obrátil na střechu, auto skončilo na zahradě rodinného domu. Při nehodě utrpěla lehčí zranění spolujezdkyně, pravděpodobný viník nehody měl rovněž pozitivní dechovou zkoušku (nad 1 promile).

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Muže, který v parku pod Petrovem zkolaboval, brněnští policisté asi půl hodiny oživovali. V nemocnici se zjistilo, že muž je nakažen žloutenkou typu C. Teď se musí strážníci nechat vyšetřit.
18.12.2017 - 07:20
Devatenáctiletý mladík se stal v sobotu večer údajně cílem útoku třiačtyřicetiletého muže.
17.12.2017 - 18:34
Jihomoravská metropole v posledních letech mění svou podobu a v tomto trendu bude pokračovat i nadále. Nevyužívané či zchátralé budovy, které v dobách minulých určovaly tvář a často i prosperitu...
17.12.2017 - 08:40
Zpříjemnění a obohacení svátečních dnů kulturními zážitky nabízí Divadlo Bolka Polívky.
16.12.2017 - 16:44
Možná jste už o této relativně nové zábavě slyšeli nebo jste ji dokonce vyzkoušeli. Vědomostní kvízy v hospodách, které k nám přišly z Velké Británie, totiž dobývají nejen Českou republiku, ale i...
16.12.2017 - 10:15
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Brněnští policisté včera zasahovali u loupežného přepadení banky v centru Brna. Lupiče zachytili ještě na místě činu. Podle jeho slov má s loupením bank zkušenosti.
15.12.2017 - 13:05
Komentáře