Reklama
reklama

Na lehátku v centru Brna si můžete vychutnat koktejl. Z náměstí Svobody je pláž

Za koktejlem, který si vychutnají na plážovém lehátku s horkým pískem okolo, Brňané nemusí k moři. Přímo v centru města, na náměstí Svobody, je otevřen Beach bar.  Místo moře ho sice obklopuje betonová dlažba, dřív než do vln, skočíte do tramvaje, ale pláž s pískem a lehátky opět nechybí.

Brno má svoji městskou pláž už od roku 2010. Část náměstí Svobody se na dva měsíce opět ocitla pod tunami písku, které mají navodit letní atmosféru a třeba nahradit dovolenou moře. Letos poprvé otevřela a barmani míchali nápoje v pátek. Pláž i samotná procházka naboso po horkém písku se všem moc líbí. „Lidé jsou spokojení, baví se tu, a to je hlavní,“ prozradil při míchání nápoje jeden z barmanů.

Zadarmo si poležet na pláž může přijít i ten, kdo nemá chuť na žádné nápoje. Oblíbená je pláž i dětmi, pro které provozovatelé hned vedle baru a lehátek otevřeli velké pískoviště. Beach bar zůstane na náměstí Svobody nejméně do poloviny září.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře