Reklama
reklama

Na jižní Moravě je zataženo, místy prší, bouralo se u Hodonína a Vyškova

Uplakané ráno je v úterý nad územím jižní Moravy. Převládá zataženo, na většině území prší. Místy se tvoří mlhy, které možná přispěly k nehodám, které jsou nyní na jihu Moravy hlášeny.

Na silnici 380 u Hodonína havaroval traktor a osobní auto. Policie řídí dopravu kyvadlově, s omezením provozu musí řidiči počítat do deváté hodiny.

Také na rychlostní silnici R46, 3,1 kilometru na trase Vyškov - Olomouc u obce Pustiměř ve směru na Olomouc došlo k nehodě nákladního a osobního auta. Řidiči musí projíždět v místě nehody oparně, policie nehodu vyšetřuje a jízdní pruhy jsou zúžené.

V Brně pak havarovala dvě osobní auta v ulici Heršpická, na místě provoz řídí policie a nehoda si nevyžádala zraněné.

Na jihu Moravy a v Brně bude dnes podle meteorologů zataženo, místy očekávají déšť a teploty se nepřehoupnou přes 8 stupňů Celsia.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Komentáře