Reklama
reklama

Na jižní Moravě je zataženo, místy prší, bouralo se u Hodonína a Vyškova

Uplakané ráno je v úterý nad územím jižní Moravy. Převládá zataženo, na většině území prší. Místy se tvoří mlhy, které možná přispěly k nehodám, které jsou nyní na jihu Moravy hlášeny.

Na silnici 380 u Hodonína havaroval traktor a osobní auto. Policie řídí dopravu kyvadlově, s omezením provozu musí řidiči počítat do deváté hodiny.

Také na rychlostní silnici R46, 3,1 kilometru na trase Vyškov - Olomouc u obce Pustiměř ve směru na Olomouc došlo k nehodě nákladního a osobního auta. Řidiči musí projíždět v místě nehody oparně, policie nehodu vyšetřuje a jízdní pruhy jsou zúžené.

V Brně pak havarovala dvě osobní auta v ulici Heršpická, na místě provoz řídí policie a nehoda si nevyžádala zraněné.

Na jihu Moravy a v Brně bude dnes podle meteorologů zataženo, místy očekávají déšť a teploty se nepřehoupnou přes 8 stupňů Celsia.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře