Reklama
reklama

MS v ledním hokeji je tady.Ve FAN zóně je připravena zábava i dobré pití

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 je za dveřmi, první zápasy v Praze i Ostravě odstartují už zítra 1. května. 

Značka Krušovice coby partner mistrovství proto shrnuje své aktivity, které si pro nadcházející událost během uplynulých měsíců pro fanoušky připravila. V první řadě hodlá představit pestrý program ve FAN zóně spojený s dobrou zábavou a čepováním tankového piva. Speciálně pro mistrovství dále krušovičtí sládci vyrobili hokejový SAAZ LATE ležák – chmelený za studena jedinou odrůdou žateckého pozdního chmele. 

Nezapomenutelnou hokejovou atmosféru přímo v centru dění, v bezprostřední blízkosti zápasů o mistra světa, zprostředkuje letošní novinka: FAN zóna u O2 Arény v Praze. Především se zde bude čepovat výborné pivo z tanků ORION. Zatímco dosud se toto výčepní zařízení řízené počítačem používalo pouze v nejlepších krušovických hospodách, nyní čerstvou krušovickou Desítku jako z ležáckého sklepa ochutnají fanoušci poprvé pod širým nebem, tedy ve FAN zóně. K jídlu se budou nabízet takové pokrmy, aby s pivem co nejlépe korespondovaly. Na jídelníčku najdeme například vepřové koleno, halušky i steaky.

Kromě piva z tanku se návštěvníci FAN zóny mohou těšit na program v podobě společného fandění, soutěže i živé hokejové přenosy na LED TV. Zábava samozřejmě vždy stojí na šikovných moderátorech. Na pódiu proto budou vystupovat tři dobří průvodci zábavou -   Endru (Ondřej Havlík), Nasty (Petr Cerha) a Daniel Čech, které lidé znají z pořadu Na Stojáka. Endru a Nasty mají s bavením posluchačů zkušenosti i z oblíbené show na Evropě 2. Fanoušci se mohou těšit na krátké improvizované scénky, které se budou pochopitelně týkat hokeje. Dále se počítá s beat-boxovými, tedy zvukovými improvizacemi ústy bez použití hudebních nástrojů přímo na podiu, do kterých se budou zapojovat i návštěvníci zóny.

O správnou atmosféru fandění se ve FAN zóně postará i formace deseti bubeníků.  Na LED stěně si všichni mohou zahrát společně originální hru s hokejovou tématikou, která je založena na kinetickém přenosu. Dav lidí tak bude synchronizovanými pohyby rukou ovládat hráče na obrazovce.

Vstup do zóny bude zdarma pro každého, tedy i pro ty, kdo nebudou mít vstupenky na samotné zápasy. Zóny se otevřou vždy na začátku prvního dopoledního zápasu, zavírat se budou kolem půlnoci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře