Reklama
reklama

MS v ledním hokeji je tady.Ve FAN zóně je připravena zábava i dobré pití

Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 je za dveřmi, první zápasy v Praze i Ostravě odstartují už zítra 1. května. 

Značka Krušovice coby partner mistrovství proto shrnuje své aktivity, které si pro nadcházející událost během uplynulých měsíců pro fanoušky připravila. V první řadě hodlá představit pestrý program ve FAN zóně spojený s dobrou zábavou a čepováním tankového piva. Speciálně pro mistrovství dále krušovičtí sládci vyrobili hokejový SAAZ LATE ležák – chmelený za studena jedinou odrůdou žateckého pozdního chmele. 

Nezapomenutelnou hokejovou atmosféru přímo v centru dění, v bezprostřední blízkosti zápasů o mistra světa, zprostředkuje letošní novinka: FAN zóna u O2 Arény v Praze. Především se zde bude čepovat výborné pivo z tanků ORION. Zatímco dosud se toto výčepní zařízení řízené počítačem používalo pouze v nejlepších krušovických hospodách, nyní čerstvou krušovickou Desítku jako z ležáckého sklepa ochutnají fanoušci poprvé pod širým nebem, tedy ve FAN zóně. K jídlu se budou nabízet takové pokrmy, aby s pivem co nejlépe korespondovaly. Na jídelníčku najdeme například vepřové koleno, halušky i steaky.

Kromě piva z tanku se návštěvníci FAN zóny mohou těšit na program v podobě společného fandění, soutěže i živé hokejové přenosy na LED TV. Zábava samozřejmě vždy stojí na šikovných moderátorech. Na pódiu proto budou vystupovat tři dobří průvodci zábavou -   Endru (Ondřej Havlík), Nasty (Petr Cerha) a Daniel Čech, které lidé znají z pořadu Na Stojáka. Endru a Nasty mají s bavením posluchačů zkušenosti i z oblíbené show na Evropě 2. Fanoušci se mohou těšit na krátké improvizované scénky, které se budou pochopitelně týkat hokeje. Dále se počítá s beat-boxovými, tedy zvukovými improvizacemi ústy bez použití hudebních nástrojů přímo na podiu, do kterých se budou zapojovat i návštěvníci zóny.

O správnou atmosféru fandění se ve FAN zóně postará i formace deseti bubeníků.  Na LED stěně si všichni mohou zahrát společně originální hru s hokejovou tématikou, která je založena na kinetickém přenosu. Dav lidí tak bude synchronizovanými pohyby rukou ovládat hráče na obrazovce.

Vstup do zóny bude zdarma pro každého, tedy i pro ty, kdo nebudou mít vstupenky na samotné zápasy. Zóny se otevřou vždy na začátku prvního dopoledního zápasu, zavírat se budou kolem půlnoci.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře