Reklama
reklama

Mladík srazil autem mladou ženu a odjel, strážník jí poskytl první pomoc

Dvaadvacetiletou ženu srazilo včera odpoledne na Nových sadech osobní auto, jehož řidič nerespektoval pokyn strážníka k zastavení před přechodem pro chodce a pokračoval v jízdě i po střetu s dívkou. 

Strážník, který sám až v poslední chvíli uskočil, okamžitě poskytl mladé ženě první pomoc a přivolal záchrannou službu i státní policii.Zraněnou si po prvotním ošetření převzali zdravotníci a převezli ji na traumatologii. Zhruba po půlhodině přišel k místu havárie jednadvacetiletý mladík, který podle svých slov fabii řídil. Hlídka městské policie již tou dobou díky pozornému svědkovi znala registrační značku automobilu, a tak údaje překontrolovala v dokladech, jež muž předložil. Mladíka i celý případ potom předala státním policistům.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře