Reklama
reklama

Mladík srazil autem mladou ženu a odjel, strážník jí poskytl první pomoc

Dvaadvacetiletou ženu srazilo včera odpoledne na Nových sadech osobní auto, jehož řidič nerespektoval pokyn strážníka k zastavení před přechodem pro chodce a pokračoval v jízdě i po střetu s dívkou. 

Strážník, který sám až v poslední chvíli uskočil, okamžitě poskytl mladé ženě první pomoc a přivolal záchrannou službu i státní policii.Zraněnou si po prvotním ošetření převzali zdravotníci a převezli ji na traumatologii. Zhruba po půlhodině přišel k místu havárie jednadvacetiletý mladík, který podle svých slov fabii řídil. Hlídka městské policie již tou dobou díky pozornému svědkovi znala registrační značku automobilu, a tak údaje překontrolovala v dokladech, jež muž předložil. Mladíka i celý případ potom předala státním policistům.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře