Reklama
reklama

Mladík napadl a zranil muže z předvolebního stánku

Kvůli údajnému napadení a zranění oka se ve čtvrtek v poledne obrátil přes tísňovou linku na strážníky sedmačtyřicetiletý muž, který na rohu Nádražní a Masarykovy ulice působil v předvolebním stánku.

Incident prý vyvolal čtyřiadvacetiletý mladík, který když procházel okolo, požádal o větší množství letáků, které vzápětí vyhodil do odpadkového koše. Poškozený ho dostihl a zeptal se, zda se neviděli už minulý týden, kdy ho nápadně podobná osoba urážela vulgárními nadávkami. Na to prý mladík bez zapírání odpověděl, že to byl právě on. Pak se oba muži začali postrkovat a poté, co mladík pěstí údajně udeřil poškozeného do oka, použil muž proti němu slzný sprej. Hlídka nejprve přivolala zdravotníky, aby muži ošetřili zranění a po konzultaci se státními policisty nakonec všechny podklady postoupila pro podezření z přestupku na správní řízení. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře