Reklama
reklama

Lupič s nožem v ruce sebral peníze a barmanku před odchodem pohladil

Již dvě herny v Brně a ve Znojmě přepadl stejný muž s nožem v ruce. Přestože se nebezpečný pachatel nijak nemaskuje, policie po něm stále pátrá. Žádá proto veřejnost o pomoc a zveřejnila fotografie pachatele a video z přepadení, kde je vidět, jak muž před odchodem barmanku pohladil.  

Brněnští kriminalisté po pachateli dvou loupežných přepadení intenzivně pátrají. Jedná se asi o pětadvacetiletého muže, který se měl poprvé dopustit loupeže v herně v Benešově ulici v Brně, kterou navštívil poslední srpnovou neděli. S nožem v ruce vyhrožoval barmance, že pokud mu nedá peníze, tak ji podřeže a z podniku si skutečně peníze odnesl.  O tři dny později se s největší pravděpodobností stejný muž dopustil loupeže ve Znojmě. Navštívil hernu v Pražské ulici a opět pod pohrůžkou použití nože donutil obsluhu k vydání několika tisíc korun.

„V obou případech muže zachytila bezpečnostní kamera. Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po muži na záběrech. Jakékoliv informace k případnému pohybu či pobytu podezřelého prosím sdělte neprodleně na tísňovou linku 158,“ požádala mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře