Reklama
reklama

Letní rvačka u rybníka. Muž dostal kopanec do operované páteře

Letní koupání se o minulém víkendu proměnilo ve rvačku u vodní nádrže v rekreační oblasti Lučina. Veselští kriminalisté už obvinili dva muže z trestných činů Výtržnictví a Ublížení na zdraví ve stádiu pokusu.

Při pobytu u vody se oba muži ve věku 21 a 19 let dostali do sporu se skupinkou jiných osob. Jejich vzájemná slovní přestřelka však skončila fyzickým napadením, po které oba pachatelé skončili na policejní služebně.

Poté, co ve vodě došlo ke slovní rozepři, dostihli na břehu oba muži jednoho z protivníků a fyzicky jej napadli. Přistoupili k němu a každý jej udeřil pěstí do obličeje. Poté jej jeden z nich uchopil rukou za zátylek, ponořil mu hlavu pod vodu a druhou rukou jej opakovaně bil do hlavy. I když napadený útočníky upozornil, že je po operaci páteře a mohou mu svým jednáním ublížit, dočkal se jen dalšího napadání. Do míst na zádech, kde měl operovanou páteř, utržil od útočníka kopanec, až upadnul do vody. Když napadenému mladíkovi přispěchal na pomoc jeho kamarád, stal se rovněž terčem útoku a schytal pár ran.

Mezitím se podařilo přivolat policisty a tak se útočníci dali na útěk. Ten se jim však nezdařil a policisté oba útočníky zadrželi a eskortovali na služebnu. Za výše uvedené trestné činy by agresoři mohli být odsouzeni až na tři roky odnětí svobody. Napadení muži si z incidentu odnesli několik podlitin, které se obešly bez nutnosti lékařského ošetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře