Reklama
reklama

Jitka Asterová v pátečním rozhovoru pro CENTRUM news říká: Užívám si života

Na rozhovor s herečkou a moderátorkou Jitkou Asterovou se mohou těšit čtenáři CENTRUM news již v pátek. Aktuální číslo novin plné zpráv z Brna a jižní Moravy najdete jako obvykle ve žlutých stojanech ve tvaru písmene M na Vašich oblíbených místech – například v brněnských obchodních centrech Vaňkovka, Kaufland, Královo Pole, Campus Square, Futurum, Olympia, v Intersparu, Velkém Špalíčku nebo v brněnských nemocnicích a zdravotnických zařízeních.

Rozhovor s Jitkou Asterovou a mnoho dalších aktualit najdete také na webu www.centrumnews.cz. Jistě jste již zaznamenali, že nakladatelství CENTRUM MEDIA s.r.o. spustilo před měsícem novou podobu internetových stránek. A za první měsíc si na stránky zpravodajského serveru www.centrumnews.cz našlo cestu přes 25 tisíc čtenářů. Nachází na webu jasné, aktuální a zábavné zpravodajství, ale i množství článku o kultuře, módě, jídle, vínu, rady pro zahradu, fittness a pro život.  Za přízeň Vám všem děkujeme.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře