Reklama
reklama

Jedenáct zraněných lidí a jeden usmrcený motorkář, taková je sobotní bilance nehod na jihu Moravy

V sobotu zasahovali hasiči u dvanácti dopravních nehod, jedenáct lidí se zranilo. Mladý motorkář podlehl zraněním po nehodě mezi Svitávkou a Boskovicemi.

Na silnici mezi Svitávkou a Boskovicemi, o půl páté odpoledne, se střetlo osobní auto Škoda s motorkou značky Yamaha. Motorkář přes veškerou snahu všech zasahujících podlehl zraněním. Hasiči zabezpečili místo zásahu a pomáhali záchranné službě při resuscitaci mladého motorkáře. K dopravní nehodě přijel i hasiči ze stanice Brno-Lidická, aby pomohli s první psychickou pomocí osádce Škodovky. 

Do odletu vrtulníku letecké záchranné služby byla komunikace číslo II/150 v křižovatce zcela uzavřená. Po zbylou dobu zásahu byl provoz v křižovatce usměrňován a vozidla nemohla projíždět od křižovatky na Svitávku a Boskovice směrem k silnici č. I/43. Policie usměrňovala provoz na objízdné trasy.

K další nehodě motorkáře vyjížděli hasiči ze stanice Ivančice po dvacáté hodině do Moravských Bránic. Při nehodě osobního auta a motorky se zranil motorkář. Záchranná služba ho po ošetření, transportovala vrtulníkem do nemocnice. Silnice č. II/152 ve směru na Silůvky byla po dobu zásahu zcela uzavřená.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře