Reklama
reklama

Já tě zabiju, hrozil otec synovi. V ruce měl nůž s čepelí dlouhou 17 centimetrů

Vážný incident se odehrál v jedné z rodin v Kyjově na Hodonínsku. Hlavní roli v něm sehrál i kuchyňský nůž, který se do svého syna rozhodl zabodnout šedesátiletý otec. Ten je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu Nebezpečné vyhrožování a v případě odsouzení by mohl jít na tři roky do vězení.

V úterý při obědě začal šedesátiletý otec nadávat svému synovi. „Otec stál u kuchyňské linky a vyhrožoval synovi, že ho zbije. Když je syn vyzval, aby přestal a uklidnil se, vytáhl otec ze stojanu na nože kuchyňský nůž s délkou čepele 17centmetrů. S napřaženou rukou pak směřoval proti synovi se slovy „já tě zabiju“, popsal incident mluvčí policie Petr Zámečník.

Syn se jej ale nezalekl a podařilo se mu nůž z otcovy ruky vykroutit a přivolat policii. Jen shodou okolností nebyl při incidentu nikdo zraněn. Otce, který byl zjevně pod vlivem alkoholu, pak policisté zadrželi a eskortovali na policejní služebnu. Nakonec skončil v policejní cele.

Podařeného otce policisté podezřívají ze spáchání trestného činu Nebezpečné vyhrožování. V případě odsouzení by mohl být potrestán až na tři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře