Reklama
reklama

Já tě zabiju, hrozil otec synovi. V ruce měl nůž s čepelí dlouhou 17 centimetrů

Vážný incident se odehrál v jedné z rodin v Kyjově na Hodonínsku. Hlavní roli v něm sehrál i kuchyňský nůž, který se do svého syna rozhodl zabodnout šedesátiletý otec. Ten je nyní podezřelý ze spáchání trestného činu Nebezpečné vyhrožování a v případě odsouzení by mohl jít na tři roky do vězení.

V úterý při obědě začal šedesátiletý otec nadávat svému synovi. „Otec stál u kuchyňské linky a vyhrožoval synovi, že ho zbije. Když je syn vyzval, aby přestal a uklidnil se, vytáhl otec ze stojanu na nože kuchyňský nůž s délkou čepele 17centmetrů. S napřaženou rukou pak směřoval proti synovi se slovy „já tě zabiju“, popsal incident mluvčí policie Petr Zámečník.

Syn se jej ale nezalekl a podařilo se mu nůž z otcovy ruky vykroutit a přivolat policii. Jen shodou okolností nebyl při incidentu nikdo zraněn. Otce, který byl zjevně pod vlivem alkoholu, pak policisté zadrželi a eskortovali na policejní služebnu. Nakonec skončil v policejní cele.

Podařeného otce policisté podezřívají ze spáchání trestného činu Nebezpečné vyhrožování. V případě odsouzení by mohl být potrestán až na tři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře