Reklama
reklama

Hudebník nechal přes noc v kufru bicí soupravu. Ta zaujala zloděje

Ukázkovou spoluprací pomohl k dopadení dvou podezřelých svědek, který se dnes po půl čtvrté ráno ozval městské policii na tísňové lince. Popsal strážníkům dva muže a tvrdil, že rozbíjejí a vykrádají zaparkované auto.

Strážníci okamžitě přejeli do Spolkové ulice, kde podle popisu vypátrali čtyřicetiletého muže. Hlídka ho zajistila, ověřila jeho totožnost a na místo přispěchal i svědek, který prý právě tohoto muže při vloupání viděl. Celá čtveřice pak zamířila k poškozenému vozidlu, zpoza kterého v tom okamžiku vyběhl další, šestatřicetiletý muž. Na výzvy k zastavení nereagoval, a tak mu strážníci zabránili v útěku použitím donucovacích prostředků a nasazením pout. Zaparkované auto mělo rozbité zadní okénko a v zavazadlovém prostoru ležela bicí souprava. Podle svědka již mladší z mužů přinejmenším jeden buben odnesl do domu. Strážníci celý případ, všechna svá zjištění i oba podezřelé předali státním policistům. Za posledních týden je to již třetí případ Městské policie Brno, při kterém sehráli klíčovou roli pohotoví svědci. Strážníci si této spolupráce nesmírně cení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře