Reklama
reklama

Hudebník nechal přes noc v kufru bicí soupravu. Ta zaujala zloděje

Ukázkovou spoluprací pomohl k dopadení dvou podezřelých svědek, který se dnes po půl čtvrté ráno ozval městské policii na tísňové lince. Popsal strážníkům dva muže a tvrdil, že rozbíjejí a vykrádají zaparkované auto.

Strážníci okamžitě přejeli do Spolkové ulice, kde podle popisu vypátrali čtyřicetiletého muže. Hlídka ho zajistila, ověřila jeho totožnost a na místo přispěchal i svědek, který prý právě tohoto muže při vloupání viděl. Celá čtveřice pak zamířila k poškozenému vozidlu, zpoza kterého v tom okamžiku vyběhl další, šestatřicetiletý muž. Na výzvy k zastavení nereagoval, a tak mu strážníci zabránili v útěku použitím donucovacích prostředků a nasazením pout. Zaparkované auto mělo rozbité zadní okénko a v zavazadlovém prostoru ležela bicí souprava. Podle svědka již mladší z mužů přinejmenším jeden buben odnesl do domu. Strážníci celý případ, všechna svá zjištění i oba podezřelé předali státním policistům. Za posledních týden je to již třetí případ Městské policie Brno, při kterém sehráli klíčovou roli pohotoví svědci. Strážníci si této spolupráce nesmírně cení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Hudební klub Fléda navazuje na program minulých sezón ve všech dramaturgických liniích. V jarní sezoně 2018 opět uvádí řadu velkých jmen nejen elektronické hudby. V českém klubovém prostředí se tak...
16.01.2018 - 13:51
Moravské náměstí Foto: Centrumnews/Daniel Kempský
Rozpočet městské části Brno-střed na rok 2018 počítá s výdaji ve výši 621 milionů korun. Bude se třeba opravovat Moravské námětí nebo školky.
16.01.2018 - 07:11
Komentáře