Reklama
reklama

Zloděj kol napadl a okradl ženu, se kterou má dítě

Matku vlastního dítěte přitlačil pětadvacetiletý muž z Hodonínska na poštovní schránky. Uhodil ji do hlavy a okradl. Jedná se o stejného pachatele, o kterém jsme v pátek informovali ohledně krádeže jízdních kol na Hodonínsku.

Před pár dny se muž dopustil loupežného přepadení. „Po předchozí slovní rozepři kvůli jejich společnému dítěti fyzicky napadl stejně starou ženu. Násilím ji ve vchodu do domu natlačil na poštovní schránky a poté ji pěstí uhodil do hlavy,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Přitom jí vyhrožoval zabitím, jestli s ním nezůstane ve vztahu. To vše se odehrálo před zraky jejich malého dítěte, které držela žena v náručí. „Poté jí muž z krku strhl řetízky v hodnotě necelých dvou tisíc korun a z místa uprchl. Po ráně pěstí utrpěla žena zranění v podobě podlitiny na hlavě, se kterým poté vyhledala ošetření v nemocnici,“ popsal Zámečník.

Kromě již zmíněných jízdních kol je také muž obviněn z krádeže dvou starších nepojízdných aut, které se svým komplicem v Hodoníně ukradl a následně nechal sešrotovat. „Majitelé vozidel Chrysler a Renault, která zmizela z parkovišť, svá vozidla už nikdy neuvidí. Dále pak má na svědomí vloupání do zahrádky v Hodoníně v zahrádkářské kolonii Na Výhoně. Tam odcizil cirkulárku, kterou odvezl a odevzdal do výkupny kovů,“ dodal.

Toho všeho se dopustil i přesto, že byl odsouzen za krádeže na dva a půl roku za mřížemi. Z něj byl ale podmíněně propuštěn se zkušební dobou do roku 2016. Muž byl znovu vzat do vazby a nyní čeká na soud. V krajním případě mu hrozí až deset let ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře